V přestupu Juda Bellinghama nepůjde jen o peníze. Real systematicky pracuje na příchodu hráče

  V přestupu Juda Bellinghama nepůjde jen o peníze. Real systematicky pracuje na příchodu hráče
  Jude Bellingham (zdroj: wikipedia.org / Vyacheslav Evdokimov)

  Real Madrid je optimističtí ohledně příchodu anglického záložníka, kterému nezáleží jen na penězích, ale také na projektu a možnosti dalšího rozvoje jeho kariéry.

  Boj nebude snadný, ale Real Madrid je stále optimističtější ohledně budoucnosti Juda Bellinghama. Všechny kroky, které jsou podnikány v rámci operace, naznačují, že věci se pohybují správným směrem a soupeři, zejména Liverpool, začínají vidět, že budoucnost záložníka Borussie Dortmund je spojena s obléknutím bílého dresu.

  Real ve vedení

  Vedení německého klubu před mistrovstvím světa vědělo, že hráčovo rozhodnutí je pokračovat v jiném klubu. Jeho vývoj, navzdory skutečnosti, že je navždy vděčný Borussii Dortmund, vyžaduje změnu soutěže, klubu, který aspiruje na všechno, a to je Real Madrid. Los Blancos nejsou jediní v závodě o služby záložníka, i když jsou stále ve vedení.

  Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, nebude tento typ operace jen o penězích. Real Madrid ho dlouhodobě formuje, pracuje v terénu, ukazuje fotbalistovi a celému jeho okolí (zejména jeho otci), co mu klub může nabídnout.

  S tím vším za zády je myšlenka na uzavření přestupu víc než jen přání. První věcí je neprodloužit smlouvu s Borussií Dortmund a druhou věcí je nepodlehnout šťavnatým ekonomickým návrhům, které se dostaly k jeho otci a agentovi.

  Liverpool se nevzdává

  Není pochyb o tom, že půjde o přestup století. Cena Angličana neklesne pod 100 milionů eur. Obtížnost jednání spočívá v tom, jak by měly vypadat dodatečné bonusy. Jürgen Klopp před pár dny přiznal, že s hráčovou touhou přestoupit do jiného týmu toho moc udělat nemůže.

  Anglický klub bude pravděpodobně bojovat až do konce. Loni na jaře se německému trenérovi podařilo dostat do boje o Tchouaméniho, ale rozhodnutí bývalého hráče Monaka již bylo učiněno: jeho cílem byl Real Madrid, ne Liverpool.

  V klubu vědí, že v tomto závodě nejsou sami a že soutěží s několika těžkými soupeři, což je důvod, proč se pohybovali stejně jako v nedávných velkých operacích: tiše a mimo záři reflektorů, hledají loajalitu k tomu, co Real Madrid představuje, nad penězi, které mohou nabídnout ostatní. Jeden takový tým se už přihlásil. Je to Liverpool, ale Manchester City a PSG to ještě neudělaly.

  Aki Watzke, prezident Borussie Dortmund a přítel Florentina Péreze a Josého Ángela Sancheze, neskrývá své pohyby, a proto byl první, kdo si všiml zvláštní situace anglického záložníka před mistrovstvím světa. Operace musí být křišťálově jasná na maximum a nyní chce předvídat a nezpůsobovat žádné sportovní a ekonomické neúspěchy.

  Borussia Dortmund je klub, která často prodává, nikdy to neskrývali. Každý rok potřebuje velký přestup, aby vyrovnal účty a mohl tak vybudovat projekt, který se snaží bojovat proti Bayernu Mnichov. Vedení a trenéři klubu jsou si vědomi, že mnoho hráčů jsou přelétaví ptáci, ale takové přestupy jsou nezbytné pro přežití klubu. Loni v létě to byl Haaland a v roce 2023 přijde řada na Bellinghama.

  Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


  Zdroj: MARCA.com

  1 Komentářů

  • Avatar

   Snad to vyjde! Ikdyž bych se radši zabýval posílením útočného trojzubce, s Asensiem bych vůbec nepočítal, Hazard je kapitola sama o sobě.. Chtělo by to alternativu na RW, ideálně někdo zkušený, komu by nevadilo dělat backup Rodrygovi/Valverdemu. Na MS se mi moc líbil Boufal z Maroka, nebo popř. Mahrez ze City (ale to je asi utopie). Nebo již několikrát zmiňovaný Marcus Thuram.

   0
   0

  Přidat komentář

  Související články

  Prodlouží Carlo Ancelotti s Realem Madrid? Jen blázen by chtěl odejít, řekl
  Mužstvo

  Prodlouží Carlo Ancelotti s Realem Madrid? Jen blázen by chtěl odejít, řekl

  Již nějakou dobu se o tom mluví a pravděpodobně ještě dlouho bude. Dostane Carlo Ancelotti nabídku prodloužení smlouvy od Realu…
  Bayern Mnichov jedná o smlouvě s Daviesem, pokud nebude dosaženo dohody, hráče prodá
  Přestupy

  Bayern Mnichov jedná o smlouvě s Daviesem, pokud nebude dosaženo dohody, hráče prodá

  V tuto chvíli je dobře známo, že Real Madrid má vážný zájem o podpis levého obránce Bayernu Mnichov Alphonsa Daviese…
  Posílí Real Mauro Icardi? Jsem v Madridu a jsme v kontaktu, tvrdí hráčův agent
  Přestupy

  Posílí Real Mauro Icardi? Jsem v Madridu a jsme v kontaktu, tvrdí hráčův agent

  V jeden čas patřil mezi nejžádanější útočníky na světě. Argentinec Mauro Icardi ale nakonec nedosáhl takových výšin, jak se předpokládalo.…
  Vinícius bude Realu chybět přes dva měsíce. Zareaguje klub v lednu?
  Přestupy

  Vinícius bude Realu chybět přes dva měsíce. Zareaguje klub v lednu?

  Hned dvě velmi špatné zprávy obdržel Real Madrid během aktuální reprezentační přestávky. Po zranění Eduarda Camavingy je mimo hru také…