Tým Realu je už téměř kompletní, do USA přicestovali mladíci. Chybí jen Ronaldo

Tým Realu je už téměř kompletní, do USA přicestovali mladíci. Chybí jen Ronaldo

Do areálu kalifornské univerzity, ve kterém se Real Madrid připravuje na novou sezónu, přicestovala v sobotu pětice fotbalistů v doprovodu vedení klubu v čele s prezidentem Pérezem. Zidane tak má k dispozici všechny hráče prvního týmu s výjimkou Cristiana Ronalda.

Sergio Ramos v USA přivítal nové posily. K týmu se poprvé přidali Vallejo, Marcos Llorente (návrat z hostování), Ceballos a Borja Mayoral (návrat z hostování). S nimi ze Španělska přiletěl také Asensio. Mladíci měli delší volno kvůli reprezentačním povinnostem.

Zítřejší zápas proti Manchesteru United budou tito hráči ještě sledovat na tribuně, ale na další utkání proti Manchesteru City (čtvrtek 27.7. v 5:30 ráno SEČ) by už mohli být připraveni.

V letadle s mladíky byli také Florentino Pérez, generální ředitel José Ángel Sánchez a  legendární Raúl, který je novým členem realizačního týmu klubu. 

Zidanův kádr je tak v přípravé téměr kompletní. Chybějící Ronaldo si po Konfederačním poháru FIFA užívá prázdniny. Aktuálně cestuje po Asii, přičemž nyní je v Číně. 

Trenér Realu Madrid stále odmítá spekulace o možném odchodu Ronalda. „Zůstane s námi, a tak to je. Je na prázdninách, odpočívá. Zaslouží si to. Počkáme, až mu skončí volno, a potom se k nám přidá,“ citoval Zidana server espnfc.com.


Zdroj: espnfc.com, realmadrid.com

2 Komentářů

  • Avatar

    Na jednu stranu si říkám, že pokud nikdo neodejde, už nikdo nemusí přicházet .. máme 24 hráčů, stejně jako loni. Náhrada za Benze teoreticky neni potřeba, na hrotu může zahrát CR i Bale, popř. Mayoral. Asensio by zároveň začal dostávat víc prostoru na křídle a stejně tak tam umí zahrát i Ceballos. Jedině pokud odejde Danilo, tak koupit Meuniera, nikdo jiný nemá cenu (Odriozola je nákup naslepo a Achrafovi nevěřím) *drink*

    0
    0
    • Avatar

      Marca: Real ma plan v pripade ze sa nepodari Mbappe. Mal by to byt jeden z dvojice – Kasper Dolberg (Ajax) alebo Domenico Berardi (Sassuolo)
      Mayoral minulu sezonu vela nenahral a radsej by som ho videl na hostovani. Este by to chcelo zolika namiesto Alvara lebo Mayoral by bol oslabenim oproti minulej sezone.

      0
      0

Přidat komentář

Související články

Mourinho a Flick, tváří v tvář
Mužstvo

Mourinho a Flick, tváří v tvář

Německý trenér znovu ožil po svém příchodu do Barcelony, zatímco Portugalec se snaží prosadit během svého druhého působení v Realu…
Velká výzva Raúla Asencia
Mužstvo

Velká výzva Raúla Asencia

Odchovanec maká „jako zvíře“, aby přesvědčil Mourinha, že může být platný. Konaté, Rüdiger, Militao a Huijsen mu však blokují cestu.…
Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real
Mužstvo

Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real

Marc Cucurella poskytl rozhovor rádiu Onda Cero. Výhra 3:0 nad Realem v dresu Eibaru v roce 2018? „Ano, ano, pamatuju…
„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“
Mužstvo

„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“

Ramón Álvarez de Mon, socio Realu Madrid, právník, youtuber a spolupracovník španělských médií, předal nové informace týkající se budoucnosti Viníciuse.…