Tuchel: Pomezní rozhodčí se nám po skončení zápasu omluvil

Tuchel: Pomezní rozhodčí se nám po skončení zápasu omluvil

Thomas Tuchel poskytl rozhovor TNT Sports po druhém zápase semifinále Ligy mistrů proti Realu Madrid. Přinášíme vyjádření trenéra Bayernu Mnichov ze Santiaga Bernabéu.

– „Málem jsme postoupili, málem jsme byli tam, kde jsme chtěli být, tedy na cestě do Londýna. Ale došlo k velmi neobvyklé chybě nejlepšího hráče, po které Real Madrid vyrovnal… Pak jsme po velmi těsné situaci inkasovali druhý gól. Ještě se nám podařilo skórovat, ale přišlo katastrofální rozhodnutí pomezního a hlavního rozhodčího. Kvůli tomu máme pocit zrady. Byla to velká bitva, nechali jsme na hřišti všechno a už jsme byli skoro tam. Teď nám nezbývá, než pogratulovat Realu Madrid.“

– „Vysvětlil někdo toto rozhodnutí? Ano, čárový se omluvil. Ale obávám se, že to nám teď už nepomůže. Vztyčit praporek na této úrovni, při tak hraniční situaci, a ještě na poslední chvíli… Totéž platí i o hlavním rozhodčím. Nemusel vůbec pískat a přerušit hru. Musel přece vidět, že jsme vyhráli druhý míč a De Ligt jde do střely. Hvizd byl velmi, ale velmi špatným rozhodnutím. To je proti pravidlům a je to velmi špatné rozhodnutí. Je to katastrofa… Je těžké to přijmout, ale je to tak.“

– „Ve druhém poločase jsme cítili, že máme zápas stále více pod kontrolou. Nikdy si ale nemůžete být jistí, protože hrajete proti Realu na Bernabéu….. V protiútocích jsme nebyli přesní. Kdybychom byli přesnější a klidnější na soupeřově polovině, mohli jsme si možná vytvořit rozhodující příležitost na druhý gól. Součástí příběhu je i to, že jsme nastoupili se čtyřmi hráči v útoku a všichni čtyři museli odstoupit kvůli zranění a křečím. To je na této úrovni trochu moc. Bylo to intenzivní utkání.“

– „Zklamání z výsledku? Ano, protože když v 88. minutě vedete, vidíte světlo na konci tunelu. Nebyl to náš nejlepší zápas, ale jak už jsme řekli, nemusíme být dokonalí, stačí, když budeme dost dobří. Měl jsem pocit, že jsme tady dobře bojovali, tým byl semknutý, dali jsme do toho všechno. Ale v jednu chvíli nám vypadne hráč ze hry kvůli křečím a my inkasujeme takový hloupý gól, přitom náš gólman nás předtím tolikrát podržel. Je těžké to překousnout. Nechali jsme na hřišti všechno, ale bohužel, takový je sport. Nakonec se s tímto výsledkem musíme smířit.”

Laša je redaktorem portálu Bilybalet.cz. Do redakce se po dvouleté odmlce vrátil na počátku roku 2024. K fotbalu má blízko, pracuje pro český prvoligový klub a nedá dopustit na Rýmařov, odkud pochází. Realu fandí už od roku 2002, kdy ho okouzlil gól Zinedina Zidana ve finále Ligy mistrů proti Leverkusenu.


Zdroj: realmadryt.pl

6 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Gülerova dalekonosná střela byla vyhlášená gólem sezony v La Lize (VIDEO)
Liga mistrů

Gülerova dalekonosná střela byla vyhlášená gólem sezony v La Lize (VIDEO)

Arda zvítězil v hlasování expertů, kapitánů a fanoušků a byl vybrán autorem nejkrásnějšího gólu uplynulé sezony v Primera División. Arda…
Valverdeho gól proti City brankou sezony Ligy mistrů (VIDEO)
Liga mistrů

Valverdeho gól proti City brankou sezony Ligy mistrů (VIDEO)

Skupina technických pozorovatelů UEFA vybrala deset nejlepších gólů sezony 2025/26 Ligy mistrů UEFA. Žebříček otevírá trefa hráče Realu Madrid. Desítku…
Arda Güler byl zvolen Objevem sezony v Lize mistrů
Liga mistrů

Arda Güler byl zvolen Objevem sezony v Lize mistrů

UEFA oficiálně oznámila nejdůležitější individuální ocenění za uplynulou sezonu Ligy mistrů a jedno z nich připadlo hráči Realu Madrid. Po…
Mbappé ovládl střeleckou tabulku Ligy mistrů, Vinícius má nejvíce asistencí
Liga mistrů

Mbappé ovládl střeleckou tabulku Ligy mistrů, Vinícius má nejvíce asistencí

Stejně jako před rokem, kdy alespoň částečnou útěchou pro Real Madrid byla koruna nejlepšího střelce La Ligy pro Kyliana Mbappého,…