Trenér Getafe Bordalás: Na Bellinghama nemáme specialitu. Čím chce Real porazit?

  Trenér Getafe Bordalás: Na Bellinghama nemáme specialitu. Čím chce Real porazit?
  Trenér Getafe José Bordalás (© getafecf.com)

  Vybudoval tým, proti kterému se nehraje snadno. Mnozí si po utkáních na styl Getafe stěžují. Trenér José Bordalás si ale stojí za svým, což zopakoval i před zápasem s Realem Madrid. „Nemůžeme hrát proti Realu otevřený fotbal,“ tvrdí španělský kouč.

  Getafe je známo tím, že zápas s ním bolí. Pyšní se organizovanou defenzivou, do které se klidně zapojují všichni včetně útočníka. Bílý balet tak nečeká dnes na předměstí Madridu vůbec snadná práce. Ostatně hned v prvním kole zde ztratila body i Barcelona.

  „Zápas proti Realu Madrid je vždy vzrušující. V šatně je dobrá atmosféra, nemáme žádné hráče na marodce ani v trestu. Máme od tohoto zápasu velká očekávání a chceme potěšit naše fanoušky. K dispozici už není žádná vstupenka, takže je vidět, jaký zájem o zápas mezi fanoušky je,“ poodkrývá José Bordalás.

  Trenér Getafe hovořil také o tom, jakou taktiku pro duel s madridským velkoklubem zvolí. „Real je extrémně vyzrálý tým, zároveň má velké množství fantastických mladých hráčů. Jsou ve skvělé formě a Carlo je vynikající trenér. Hrát s nimi otevřený fotbal by bylo velmi těžké. Pokusíme se vyhrát našimi zbraněmi,“ naznačuje Španěl.

  Další otázka směřovala na hvězdu Jude Bellinghama. „Je to vynikající hráč, ale nepřipravili jsme na něj nic speciálního. Nikdo na něj nebude hrát osobku. Má skvělé náběhy z druhé vlny, na to si samozřejmě musíme dát velký pozor,“ prozrazuje trenér s přezdívkou Pepe, jenž se netají svým pozitivním vztahem ke Carlu Ancelottim.

  „Carlo a já jsme přátelé. Sdílíme mnoho fotbalových názorů a hodnot. Chovám k němu opravdu velké sympatie a respekt. Každý musí ocenit, jakou povahu Carlo má. A to je to jeden z nejlepších trenérů na světě. Vždy ho rád vidím a jsem rád, že se mu daří,“ chválí svého kolegu.

  „Pokud máme uspět, musíme se svým výkonem přiblížit k dokonalosti. Chceme vyhrát. I remíza může být někdy dobrým výsledkem, ale vždy jdeme do zápasu s tím, že chceme vyhrát,“ uzavírá José Bordalás.

  Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


  Zdroj: realmadrid.pl

  Přidat komentář

  Související články

  Ramos na Bernabéu jako soupeř: Sevilla může konkurovat každému. Slavil by gól?

  Ramos na Bernabéu jako soupeř: Sevilla může konkurovat každému. Slavil by gól?

  Poprvé od odchodu z Realu Madrid v roce 2021 se ukáže na trávníku Santiaga Bernabéu. Obránce Sergio Ramos se přijede…
  AS: Mbappé přestoupí do Madridu, měl přiznat prezident PSG Khelaifi
  La Liga

  AS: Mbappé přestoupí do Madridu, měl přiznat prezident PSG Khelaifi

  Blíží se přestupová sága svému konci? Španělské deníky As a Marca tvrdí, že tomu tak skutečně je. Podle jejich zdrojů…
  Krize pokračuje. Proti Seville s až sedmi absencemi
  La Liga

  Krize pokračuje. Proti Seville s až sedmi absencemi

  Real Madrid prožívá permanentní drama se sestavou. Zdravotní a disciplinární důvody sesekávají možnosti Carla Ancelottiho při skládání základní sestavy. V neděli…
  Ancelotti po Rayu: I tento bod může být v konečném součtu pozitivní
  La Liga

  Ancelotti po Rayu: I tento bod může být v konečném součtu pozitivní

  Carlo Ancelotti hovořil v tiskovém centru na Estadio de Vallecas po dnešním utkání 25. kola La Ligy proti Vallecanu. „Do zápasu…