Theo: Bylo načase, abychom vyhráli na Bernabéu a podali skvělý výkon

Theo: Bylo načase, abychom vyhráli na Bernabéu a podali skvělý výkon

Po včerejší výhře 3-0 nad Eibarem, byla na hráčích znát spokojenost s předvedeným výkonem. Hráči se i v pozápasových rozhovorech shodovali, že je stále co zlepšovat, ale především v tom, že hra na domácím stadionu se již více podobá jejich představám.

Marco Asensio

„Jsem spokojený s hrou a se způsobem, jakým jsme hráli. Kontrolovali jsme všechny fáze zápasu a vytvořili si mnoho šancí. Výsledek nám nelichotí. Byly tam nějaké nedostatky, ale fungovali jsme dobře. Musíme pokračovat stejným způsobem i nadále a začít přemýšlet o Copa del Rey“. 

„Můj gól byla dobrá týmová práce, míč dopadl k Iscovi, který ho přehrál, našel mě a já ho udeřil z první, po čemž putoval do brány. Máme spolu velmi dobrý vztah, což také můžete vidět na hřišti. Je to prostě znát když hrajeme spolu“.

Náklonnost fanoušků

„Je to neuvěřitelný pocit. Jejich náklonnost je znát a já se jim to snažím splatit pokaždé svými výkony nebo gólem jako dnes večer. Všichni musíme táhnout stejným směrem. Musím jim poděkovat za to, že za námi přicházejí na stadion jako dnes.“ 

Theo Hernández

„Bylo načase, abychom vyhráli na Bernabéu a podali skvělý výkon. Na domácím stadionu musíme vyhrávat i nadále a musíme zůstat věrní naší hře. Dnes jsme udrželi čisté konto a toto vítězství věnujeme fanouškům“.

„Jsem velmi štastný, že můžu hrát po boku těchto spoluhráčů a jako hráč se musím nadále vyvíjet. Všichni jsme za Benzemou, pro nás je to nejlepší útočník. Co se týče Cristiana, on chce vždy skórovat. Dnes tomu tak nebylo, ale on bude pokračovat v tvrdé práci, aby zase začal skórovat“.

Dani Ceballos

„Chtěli jsme rychle přidat druhý gól, což se nám nějakou dobu nedařilo, musíme se naučit rozhodovat zápasy dříve. Jsme šťastni za domácí výhru 3-0, ale nyní už se musíme soustředit na Copa del Rey“.

„Věřím, že Karim je nejlepší „číslo 9″ na světě, stačí se podívat na jeho asistenci dneš večer. Jsme v nejlepším klubu na světě a naši příznivci si samozřejmě mohou myslet co chtějí, ale hlavní je, že stojí za námi. Přijímám svou roli v týmu a v Realu Madrid se cítím být doma“.


Zdroj: realmadrid.com

4 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Barcelona obdrží od Realu více než 1 milion eur za přestup Cucurelly
Mužstvo

Barcelona obdrží od Realu více než 1 milion eur za přestup Cucurelly

Přestup Marca Cucurelly do Real Madridu přinese peníze nejen Chelsea, ale také klubům, které se podílely na jeho výchově. V…
AS: Mourinho mění pravidla hry
Mužstvo

AS: Mourinho mění pravidla hry

Nyní je v Real Madridu plánování kádru mnohem více závislé na trenérovi než dříve. Portugalec požádal o Bernarda Silvu a…
The Athletic: Fanoušci Barcelony bučí na Cucurellu, zazněl i výkřik „Jidáš“
Mužstvo

The Athletic: Fanoušci Barcelony bučí na Cucurellu, zazněl i výkřik „Jidáš“

Americký portál informoval, že nový hráč Real Madridu nedostal od všech svých krajanů vřelé přivítání. Portál The Athletic vedl živou…
Romano: Rüdiger podepsal nový kontrakt s Realem
Mužstvo

Romano: Rüdiger podepsal nový kontrakt s Realem

Slavný italský přestupový novinář se vyjádřil k budoucnosti německého stopera. Vše nasvědčuje tomu, že Antonio Rüdiger podesal nový kontrakt s…