Téléfoot: PSG vyjednává s Mbappém o krátkodobé smlouvě. Na Bernabéu vládne klid

  Téléfoot: PSG vyjednává s Mbappém o krátkodobé smlouvě. Na Bernabéu vládne klid

  Program Téléfoot oznámil, že PSG stále pracuje na prodloužení smlouvy Kyliana Mbappého a aby přesvědčilo hráče, chce mu nabídnout jednoletou nebo dvouletou smlouvu. Španělské noviny tvrdí, že Real Madrid zůstává klidný ohledně informací přicházejících od Seiny.

  Paris Saint-Germain stále vyjednávají o prodloužení smlouvy s Kylianem Mbappém. Podle informací poskytnutých v programu Téléfoot Pařížané jednají s okolím hráče o prodloužení smlouvy na krátkou dobu, ale sám 23letý hráč neučiní žádné rozhodnutí až do konce sezóny a v tuto chvíli nechce říci, zda zůstane v Parku princů nebo odejde do Realu Madrid.  

  Okolí francouzského internacionála řeklo PSG, že útočník se zaměřuje na současnou soutěž a chce s týmem vyhrát Ligu mistrů. V PSG jsou ohledně prodloužení Mbappého smlouvy stále optimističtí. Francouz se v Paříži cítí velmi dobře, konečně se ujal role vůdce a hráčovo okolí stále dává klubu naději na pozitivní výsledek v celé záležitosti.  

  Záměrem Nassera Al-Khelaïfiho i Leonarda je, aby útočník podepsal smlouvu do konce června 2023 nebo 2024. Nová smlouva by samozřejmě byla spojena s výrazným zvýšením platů. Informace Téléfoot potvrzuje britský The Telegraph, který dodává, že Mbappé neodmítá možnost prodloužení smlouvy o další rok nebo dva.  

  Deník připomíná slova Leonarda, který řekl, že Mbappé „slíbil, že nikdy neodejde zadarmo“. Angličané tvrdí, že podpis nové smlouvy nevylučuje Francouzův letní přestup do Realu Madrid. S tím rozdílem, že s takovým vývojem by Los Blancos museli zaplatit Les Parisiens poměrně velkou částku peněz. 

  Podle Markiho z AS jsou v kancelářích na Santiago Bernabéu všichni naprosto klidní ohledně zpráv přicházejících z Paříže a jsou přesvědčeni, že tyto informace byly zveřejněny PSG. Real Madrid věří, že Kylian se bude držet toho, co rozhodl, a v létě se přesune do španělské metropole.  

  Jak nedávno informoval deník AS, Carlo Ancelotti již zahrnul Mbappého do svého plánování pro příští sezónu, ke které by se mohl připojit i Erling Braut Håland, tedy pokud se Nor nakonec rozhodne opustit Borussii Dortmund. 

  Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


  Zdroj: Téléfoot, AS

  16 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Mbappé popřel uzavření dohody s Realem Madrid. Matka útočníka již hledá dům v Madridu
  Přestupy

  Mbappé popřel uzavření dohody s Realem Madrid. Matka útočníka již hledá dům v Madridu

  Kylian Mbappé se v úterý zúčastnil banketu francouzského prezidenta Emmanuela Macrona u příležitosti návštěvy katarského emíra. Podle svědků měl popřít,…
  Katarský emír Mbappému popřál hodně štěstí. Odchodu Francouze z PSG nejspíše již nic nebrání
  Přestupy

  Katarský emír Mbappému popřál hodně štěstí. Odchodu Francouze z PSG nejspíše již nic nebrání

  Fotbalista se zúčastnil banketu francouzského prezidenta Emmanuela Macrona u příležitosti návštěvy katarského emíra. Média neinformují o tom, že by pětadvacetiletého…
  Vrátí se Achraf Hakimi do Realu?
  Přestupy

  Vrátí se Achraf Hakimi do Realu?

  Pětadvacetiletý Achraf Hakimi by se mohl v létě stát žhavým zbožím. Obránce má smlouvu v PSG do června 2026 ale…
  Marca: Kylian Mbappé se dohodl s Realem Madrid
  Přestupy

  Marca: Kylian Mbappé se dohodl s Realem Madrid

  Kylian Mbappé a Real Madrid jsou již dva týdny dohodnuti. Od 1. července se francouzský útočník stane hráčem Los Blancos.…