STŘÍPKY Z OSLAV DECIMOTERCERY (3): Audience u představitelů autonomního společenství i Madridu

STŘÍPKY Z OSLAV DECIMOTERCERY (3): Audience u představitelů autonomního společenství i Madridu

Po církevní části následovala cesta na místa politická. Hráče očekávali čelní představitelé madridské autonomní společnosti, a poté i samotného města Madridu.

Comunidad de Madrid

Z madridské katedrály se hráči přesunuli do budovy Real Casa de Correos, kde na ně již čekalo přijetí u prezidenta madridského autonomního společenství Ángela Garrida. Sergio Ramos a Florentino Pérez prezidentovi věnovali malou kopii Decimotercery a dva dresy. Na oplátku obdrželi pamětní plaketu. Následovala trojice proslovů.

Florentino Pérez

Pokračujeme v přepisování historie. Minulé pondělí jste nás tady, v domě všech madridských obyvatel, přijali, abyste nám poblahopřáli k desátému vítězství v basketbalovém evropském poháru, a dnes pro změnu nám gratulujete ke třináctému fotbalovému triumfu. Toto je nejlepší klub v historii. Tento znak a tyto košile se nikdy nevzdávají. Žijeme v době, kdy je tato instituce součástí srdcí milionů lidí na všech kontinentech. Protože Real Madrid patří všem, a Decimotercera reprezentuje vše, čím jsme.

Sergio Ramos

Chtěl bych vám poděkovat za vřelé přivítání, kterého se nám tu vždy dostane. Zítra jistě všichni oceníme skvělý tým, který máme. Děkuji vám za bezmeznou podporu, které se nám dostalo. Tento tým ukázal, že má hrdost, ctižádost, a že se nikdy nevzdává. To je klíč k úspěchu.

Ángel Garrido

Je to velká čest, vzdávat hold nejlepšímu klubu na světě – Realu Madrid. To, čeho jste dosáhli, je hrdinský počin. Nemožné věci činíte možnými. Zanechali jste na hřišti vše pro to, abyste získali toto skvělé vítězství. Za polovinu Madridu vám velmi děkuji a Hala Madrid!

Hráči se poté přesunuli na balkóny, a pozdravili shromážděné fanoušky na Plaza del Sol. Ohlas obdržel hlavně CR7, který krátce po finále fanoušky vylekal nejasnou zprávou:

Děkuji vám všem za to, že jste se tu dnes odpoledne shromáždili. Měníme historii a děkujeme vám všem, kteří nás podporujete. Je to velmi šťastná chvíle. Hala Madrid!

comunidad

Ayuntamiento de Madrid

Poslední zastávkou hráčů byla madridská radnice, kde na hráče již čekala starostka Manuela Carmena. Opět následovala dvojice proslovů, a na některých hráčích se již projevovala netrpělivost. Vynikala v tom hlavně trojice Asensio, Llorente, Lucas, ke kterým se připojovali i Theo a Kiko Casilla, která se nerušeně bavila a smála při projevech představitelů, zejména Florentina Péreze.

Prezident a Sergio Ramos starostce opět věnovali malou kopii ušatého poháru a dva dresy. Hráči pro změnu darem dostali pamětní čokoládové medaile.

Manuela Carmena

Dosáhli nádherného, vynikajícího a nevyčíslitelně důležitého výkonu. Vyhráli třikrát v řadě Ligu mistrů. Včera, když jsem na vlastní oči viděla tisíce šťastných madridských fanoušků v ulicích Kyjeva, musela jsem ocenit jak jedinečný a nepřekonatelný je tento klub.

Florentino Pérez

Tento klub je věčný, a tito hráči a trenér se stali jeho legendami. Jsou hvězdami na největším jevišti moderní fotbalové Evropy. Vážná starostko, jsme tady poprvé jako fotbaloví a basketbaloví mistři Evropy zároveň. Je to legendární double, který samozřejmě náleží všem obyvatelům tohoto úžasného města Madridu.

manuela


Zdroj: realmadrid.com

2 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Noční můra Manchesteru City. Specialista Rodrygo opět udeřil
Liga mistrů

Noční můra Manchesteru City. Specialista Rodrygo opět udeřil

Už před prvním utkáním na Santiago Bernabéu, stejně jako před odvetou se psalo o tom, že Manchester City je oblíbeným…
Klobouk dolů před Realem Madrid, řekl obránce Manchesteru City Kyle Walker
Liga mistrů

Klobouk dolů před Realem Madrid, řekl obránce Manchesteru City Kyle Walker

Kyle Walker v úvodním utkání na Bernabéu nehrál, nastoupil až v odvetě. Spolu se svými spoluhráči musel zkousnout vyřazení z Ligy mistrů. „Klobouk…
OFICIÁLNĚ: Real bude hrát proti Sociedadu o den dříve. Potom už na Bayern!
Liga mistrů

OFICIÁLNĚ: Real bude hrát proti Sociedadu o den dříve. Potom už na Bayern!

Španělská La Liga prostřednictvím svých sociálních sítí ve čtvrtek večer oficiálně oznámila, že upravila termín zápasu 33. kola mezi Realem…
Guardiola: Výkony na obou stranách byly mimořádné. Manchester upřímně gratuluje Realu
Liga mistrů

Guardiola: Výkony na obou stranách byly mimořádné. Manchester upřímně gratuluje Realu

Pep Guardiola na pozápasové tiskové konference ze srdce poděkoval svým hráčům za to, co proti Realu Madrid předvedli v odvetě čtvrtfinále…