„Splněný sen“. 17letý zázračný chlapec promluvil o svém nadcházejícím přestupu do Realu Madrid

„Splněný sen“. 17letý zázračný chlapec promluvil o svém nadcházejícím přestupu do Realu Madrid
Brazilec Endrick (zdroj: realmadrid.com)

Zatímco Kylian Mbappe se v současné době vyhřívá v záři reflektorů po svém oficiálním přestupu do Realu Madrid, nesmí se zapomínat, že v létě se k týmu připojí další talentovaný útočník Endrick.

Poté, co se rozloučil s fanoušky Palmeiras při neuvěřitelně emotivním výjezdu, se před tím než dorazí do Realu Madrid, zúčastní se svým národním týmem Brazílie Copa America.

Jak moc pro něj přestup do Realu Madrid znamená

Očekává se, že sedmnáctiletá senzace bude s Realem Madrid v předsezónním kádru Realu Madrid. Endrick se vyjádřil, že podepsat smlouvu s Realem Madrid je splněný sen.

Jdu si splnit sen a doufám, že Bůh půjde se mnou,“ prohlásil Endrick prostřednictvím deníku AS.

Přestože se očekává, že konkurence v první linii bude velká, zejména po příchodu Mbappého, Endrick hodlá o místo bojovat.

O nadcházející Copa America

Endrick byl zařazen do brazilského týmu pro Copa America jen několik měsíců poté, co debutoval v prvním týmu Selecao.

Jsem velmi šťastný, že budu hrát svůj první turnaj s Brazílií. Budeme se snažit vyhrát titul a tvrdě trénovat, abychom toho dosáhli,“ poznamenal k zařazení do sestavy pro Copa America.

Brazílie bude mít co dokazovat, protože Argentina je úřadujícím vítězem Copa America. Endrick objasnil, jak obtížný soupeř Brazílii čeká, ale prohlásil, že jeho tým je připraven dát do toho vše.

Víme, že nás čekají týmy na vysoké úrovni a že to bude velmi těžký šampionát, ale touha a odhodlání získat titul nám chybět nebudou.“

Přestože ve svých 17 letech již překonal několik národních a mezinárodních rekordů, soustředí se na to, aby se prosadil na hřišti.

Nevidím ty věci v překonávání rekordů, snažím se pomáhat svému týmu a spoluhráčům,“ tvrdí.

V předchozí mezinárodní přestávce všem spadla čelist, když se Endrick v dresu Selecaa okamžitě prosadil a při svém debutu skóroval proti Anglii a poté i proti Španělsku na domácím stadionu Realu Madrid Santiago Bernabeu.

K těmto dvěma gólům řekl: „Děkuji Bohu za to, že jsem ve svých prvních zápasech s Dorivalem vstřelil dva góly, a doufám, že budu národnímu týmu pomáhat i nadále, ať už skórováním, nebo jinak.“

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: as.com

Přidat komentář

Související články

První sponzorská smlouva Mbappého po přestupu do Madridu. Těžit z ní bude i Real
Mužstvo

První sponzorská smlouva Mbappého po přestupu do Madridu. Těžit z ní bude i Real

Útočník podepsal svou první sponzorskou smlouvu jako hráč Realu Madrid. Královský celek může na této aktivitě svého hráče také vydělat.…
AS: Stále větší napětí kolem Lunina
Mužstvo

AS: Stále větší napětí kolem Lunina

Budoucnost Andrije Lunina je stále zahalena mlhou nejistoty. Svůj podíl na tom má i osobnost Jorgeho Mendese, portugalského agenta, který…
AS: Leganés ocení Daniho Carvajala
Mužstvo

AS: Leganés ocení Daniho Carvajala

Starosta města Leganés Miguel Ángel Recuenco potvrdil, že po triumfu španělského národního týmu na letošním mistrovství Evropy se uskuteční speciální…
OFICIÁLNĚ: Představeny venkovní dresy pro sezónu 2024/25. Odkazují na La Décimu
Mužstvo

OFICIÁLNĚ: Představeny venkovní dresy pro sezónu 2024/25. Odkazují na La Décimu

Real Madrid představil venkovní sadu dresů pro nadcházející sezónu. Tentokrát se klub rozhodl pro oranžovou barvu. Klub o tom informoval…