K ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení používáme technologie, jako jsou soubory cookie. Děláme to, abychom zlepšili zážitek z prohlížení a zobrazovali personalizované reklamy. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Bez těchto cookies nelze zaručit správnou funkčnost stránek
Technické údaje nutné ke správnému fungování čtenářského profilu.
Základní analytické statistiky jako například návštěvnost stránky.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
The technical storage or access is required to create user profiles to send advertising, or to track the user on a website or across several websites for similar marketing purposes.
13 Komentářů
nechapu proc to takhle nešlo hrát od začátku sezony aktivně se 4řma utočnýma hráčema
Pretože to, ako vidíme, nefunguje.
fungovalo to 20 minut pak jsme přestali hrát
Podľa mňa, 20 min im trvalo, kým nám to neprekukli. Vystriedali vhodnejší typ hráča do zálohy a bolo.
Ďoležitá bude streda.
Hala Madrid.
Začali sme niekoľkými útokmi. Bola otázka času, kedy strelíme prvý gól. Druhý, tretí…
Nerozumiem, prečo sme po 1:0 zabudli hrať. Súper je lepší, mal viacero šancí a dal gól.
Nevieme sa dostať z vlastnej polovice hriska, prihrať si, podrtať loptu. Čo je???
Toto sú situácia, keď na hrisku chýbajú Modrič a/alebo Kroos, ktorý vedia podržať a prihrať loptu.
Nevadí, chcelo to prestávku, aby im tréner čo-to vysvetlil a vrátili sa do útokov.
Modrič vymyslieť niečo v hre dopredu
a Kroos spomaliť hru (jeho DNA).
ty picoooooooooooooooooo tak to jo WOW
Camavinga zahraje jak totalni Pan proti Barcelone a stejne bude zatvrzelej dement a nedá dolu toho nacha kdyz proti tomu křídlu hoří
Heby, to sú silné slová :astonished:
Ten človek žltý hrá fantasticky. Opinká každého obrancu.
Celkove je problém premeniť čisté šance a v koncovkách hru zjednodušiť. Dúfajme, že toto bol ofajč na Chelsea ☺ a v stredu zabodujeme.
Hala Madrid.
Asi by nebylo od věci se v tom vyjadřování trochu krotit…
Bol to viac-menej vyrovnaný zápas, súper ukázal asi väčšie nasadenie (bojím sa povedať, že aj väčšiu kvalitu) a vyhral zaslúžene. Blahoželám im. Pre domácich divákov zase sklamanie.
Po dvoch vysokých výhrach (a dvoch hetrikoch Benzemu), zvlášť výnimočnom El-clasicu (Copa de Rey), sme sa vrátili zase na zem. Okej, La Liga pozná víťaza (FC Barcelona), už to len so cťou dohrať (2. miesto pred Atleticom).
Niekto povie, že proti ťažkým súperom (Barcelona a v Lige majstrov) sa vieme viac vyhecovať. Ja na to moc neverím. Skôr sú to nevyrovnané výsledky. Na druhej strane, Barcelona vypadla z Európy a v La Lige uhrala niekoľko (šťastných) výhier o jeden gól.
Táto prehra neznamená pre nás nejaké následky. Poďme sa pripraviť na Chelseu v stredu. Verím, že v tom zápase vyhráme.
PS: Sú hlasy, že nám treba pravé krídlo. Rodrygovi viac svedčí stred. Asencio nemá na základ, a na 50-50 zostane/odíde z Realu. A čo tak Chukwueze?! Dnes dal 2 góly a jeden vypracoval. S obranou si robil čo chcel a nestíhal mu ani – inak spoľahlivý – Nacho.
Chukwueze sa mi paci uz dlhsiu dobu a nebol by urcite ani drahy, ak to nestihneme my, tak ho kupi niekto iny toto leto na isto.
Bohužel toto je vina CA . Loni se povedli výsledky,tituly ale zkratů tam bylo mnoho. Letos začínají převažovat. Ale je to trenér pro poháry, takže klidně můžeme vyhrat CDR i ChL:grin: