Sestava na Bayern? Zidane nejspíš vytáhne Isca, zranění trápí jen Nacha

Sestava na Bayern? Zidane nejspíš vytáhne Isca, zranění trápí jen Nacha

Real Madrid se díky odloženému zápasu může už o víkendu plně věnovat semifinále Ligy mistrů na půdě Bayernu. Sestava obhájce trofeje by měla být shodná s tou, která zazářila v Turíně.

Zinedine Zidane musí mít radost ze zdravotního stavu svého týmu. I díky pravidelné rotaci má se zraněním problémy pouze obránce Nacho, který momentálně maká, aby se dal do pořádku. Zůstává nad ním každopádně otazník. Bayern Mnichov je na tom o něco hůře.

Trenér Realu tak bude vybírat sestavu na první zápas, který se hraje ve středu v Mnichově, z takřka kompletního kádru. O obraně tím pádem není pochyb, defenzivní čtyřka Bílého baletu bude ve složení Carvajal, Varane, Ramos a Marcelo. V brance nastoupí tradičně Keylor Navas.

V záloze mají své místo jisté Casemiro, Toni Kroos a Luka Modrić. Podle deníku Marca se pak Zidane přikloní k variantě, kterou zvolil na půdě Juventusu. Důvěru by tedy dostal Isco a nad ním hráli Karim Benzema a Cristiano Ronaldo.

Marco Asensio a Lucas Vázquez pravděpodobně začnou na lavičce, ale v průběhu utkání se na hřiště skoro jistě podívají. Naopak s Garethem Baleem se příliš nepočítá.

Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


Zdroj: marca.com

3 Komentářů

  • Avatar

    stejný výsledek jak z turína by nebyl špatný.je to asi ta nej sestava jakou může zizu poskládat.možná místo isca a benzina dát rovnou marca a lukase

    0
    0
  • Avatar

    Jako taky bych dal stejnou sestavu jak v zapase v Turine.. akorat bych tam dal misto Benzemi Asensia *smile* Benzema by musel hrat fakt hodne dobre a makat, protoze posledni dobou mi prijde jako by tam byl uplne k nicemu a kdybych nevidel zakladni sestavu, tak bych ani nevedel ze je na hristi :/ obcas tam udela prostor pro Ronalda nebo ma nejakou asistenci, ale to je proste na utocnika č. 1 v Realu hodne malo.. bude to taky souboj Benzema vs Lewandowski tak doufam ze se Benzema jeste probere a da nejakej ten gol konecne, od toho utocnici jsou *cool* jinak jestli bude sestava stejna jak v Turine, tak doufam ze tam Zidane posle na druhej polocas Asensia, Vazqueze a pak podle prubehu hry bud Balea nebo Kovacice *smile* kazdopadne doufam ze uhrajem v Mnichove nejhur remizu.. nejlip tam vyhrat *drink*

    0
    0
  • Avatar

    nuz akakolvek vyhra alebo golova remiza , cim viac golova tym lepsie, ale radsej vyhra.
    streda sa blizi..*cool*

    0
    0

Přidat komentář

Související články

Mourinho si přeje Khediru na pozici asistenta
Mužstvo

Mourinho si přeje Khediru na pozici asistenta

Portugalský trenér už několik dní jedná se svým bývalým svěřencem o tom, aby se připojil k jeho novému realizačnímu týmu.…
Mourinho oceňuje osobnost Bernarda Silvy
Mužstvo

Mourinho oceňuje osobnost Bernarda Silvy

První kroky nového projektu Josého Mourinha začínají velmi jasně ukazovat jeho představu. Portugalský trenér chce hráče, kteří jsou připraveni soutěžit…
Mourinho hledá poslední díl skládačky
Mužstvo

Mourinho hledá poslední díl skládačky

José Mourinhovi zbývá ještě jedna věc k dotažení. Portugalský trenér má už delší dobu jasně stanovené jádro týmu, které ho…
Arda posouvá svůj strop
Mužstvo

Arda posouvá svůj strop

Mistrovství světa je pro Ardu Gülera příležitostí, na kterou čekal, a José Mourinho ho chce dál rozvíjet. Během svého působení…