Realu Madrid bylo během 48 hodin nabídnuto 42 hráčů. Tým je však definitivně uzavřen

Realu Madrid bylo během 48 hodin nabídnuto 42 hráčů. Tým je však definitivně uzavřen
Rodrygo Goes a Vinícius Júnior (zdroj: realmadrid.com)

Vzhledem k tomu, že se zranili Vinícius a Militão, evropské a jihoamerické kluby a zástupci hráčů nabídli madridskému klubu 30 útočníků a 12 středních obránců.

Hrát za Real Madrid je snem drtivé většiny fotbalistů po celém světě. A mnozí z nich si ho chtěli letos v létě splnit – od Kanea přes Kolo Muaniho, Lukakua, Vlahoviče a Oshimena. Se zraněními Courtoise, Militãa a Viníciuse viděli hráči, kluby a agenti jedinečnou příležitost, popisuje Tomás González-Martín z El Debate.

Vážné zranění Courtoise před začátkem sezony znamenalo, že José Ángel Sánchez dostal kolem dvaceti nabídek na podpis brankářů. Mezi velká jména patřili De Gea, Keylor a Bono ze Sevilly, ale Real Madrid se pohyboval ve stínu a podepsal Kepu, který tu už mohl být před pěti lety. Zizou ho však v té době nechtěl. Kromě těchto čtyř brankářů bylo dalších asi patnáct zájemců.

Útok a obrana bez náhrady

Zranění Militãa a Viníciuse zdvojnásobila počet telefonátů k vedení Realu Madrid. Zranění obránce vedlo k tomu, že nespočet týmů a agentů nabídli Los Blancos, aby podepsali tucet středních obránců.

Ve Valdebebas analyzovali mnoho hráčů na všech pozicích ve Španělsku, Evropě a Americe. Během posledních dvou let sledovali spoustu obránců, ale vedení se rozhodlo pokračovat v sezoně s Rüdigerem, Alabou a Nacho. Věří, že rotace těchto tří dokonale pokryje dvě pozice ve středu obrany, kde může hrát i Mendy, zatímco v záloze zůstává Marvel a Carrillo z Castilly.

Totální exploze telefonu José Ángela Sáncheze ale přišla až poté, co byl Vinícius zraněn a do akce se vrátí za šest týdnů. Asi 30 agentů zaútočilo na generálního ředitele Realu Madrid, aby mu předložili 30 útočníků.

Hovořilo se o Lukakuovi, který už odešel do Říma, nebo Kolo Muanim, který se pravděpodobně přesune do Paříže, a Vlahovič stále čeká na odpověď španělské metropole. Dalšího útočníka ale klub nasadit nehodlá a raději počká, až se Vini a Arda Güler uzdraví.

Mbappé: 2024, nebo nikdy

Případ Mbappého byl předběžně odložen do roku 2024. Francouz řekl, že chce plnit svou smlouvu do roku 2024 a nikdy neřekl, že by chtěl letos odejít. Tohle bude poslední šance hvězdy přijít do Realu Madrid. Mbappé by mohl oficiálně podepsat smlouvu 1. ledna, jeho prezentace by se uskutečnila v červenci.

Haaland

Pokud si Mbappé znovu nevybere Los Blancos, obrátí sportovní vedení pozornost na Haaland. Nor, pokud bude chtít, může příští rok přestoupit do Realu Madrid za 180 až 200 milionů eur. Jde o výkupní klauzuli, kterou Mino Raiola zahrnul do útočníkovy smlouvy s Manchester City. Jeho cílem bylo otevřít ty dveře Bílému Baletu, což ostatně potvrdila současná hráčova agentka Rafaela Pimente.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: eldebate.com

1 Komentářů

Přidat komentář

Související články

SER: Davies odmítl další nabídku Bayernu na prodloužení smlouvy
Přestupy

SER: Davies odmítl další nabídku Bayernu na prodloužení smlouvy

Příchod Kanaďana by mohl znamenat konec Mendyho, kterému příští rok končí smlouva. Bayern bude možná brzy nucen s Los Blancos vyjednávat.…
COPE: Arsenal mezi zájemci o Lunina
Přestupy

COPE: Arsenal mezi zájemci o Lunina

Rozhlasová stanice COPE uvedla, že ukrajinský brankář Lunin usilovně přemýšlí o své budoucnosti. Andriy má na stole nabídku na prodloužení…
Antonio Rüdiger dalším cílem Saúdů
Přestupy

Antonio Rüdiger dalším cílem Saúdů

Saúdskou Arábii rozhodně nelze obvinit z toho, že by se na fotbalovém přestupovém trhu styděla, a její odvážné kroky cílily…
Návrat Reniera z hostování přináší nejtěžší úkol pro nadcházející přestupové období
Přestupy

Návrat Reniera z hostování přináší nejtěžší úkol pro nadcházející přestupové období

Reinier se vrací z hostování ve Frosinone s dalšími pochybnostmi. Jeho smlouva s Realem Madrid platí do roku 2026 a…