Real Madrid nehodlá za Yora vydat přehnanou částku. Obránce má smlouvu jen do roku 2025

Real Madrid nehodlá za Yora vydat přehnanou částku. Obránce má smlouvu jen do roku 2025
Leny Yoro - uprostřed (© instagram.com/losclive/)

Real Madrid se v nadcházejícím přestupovém období bude aktivně snaží posílit svou defenzivní řadu. Klub se soustředí na zajištění posil, které by vyztuží zadní řady a zajistí, že tým nebude výrazně ochuzen o zraněné hráče, zejména vzhledem k tomu, že Merengues v této sezoně chybělo mnoho klíčových obránců.

Jedním ze jmen, o které se Madrid zajímá, je proto Leny Yoro, který v poslední době válí v Lille v Ligue 1.

Real Madrid za Yoroa nehodlá přehnaně utrácet

Podle serveru Caught Offside se skutečně očekává, že Real Madrid v létě navrhne za Lenyho Yora nabídku nižší než 40 milionů eur.

Los Blancos k tomu přistupují opatrně, protože Yorovi končí smlouva v roce 2025 a nechtějí přeplácet hráče, kterému se blíží konec stávající smlouvy.

Zatímco Lille za dospívajícího obránce požaduje přibližně 60 milionů eur, Real Madrid dal jasně najevo, že nehodlá utrácet peníze za někoho, kdo bude příští rok volným hráčem.

Dalším důvodem, proč Real Madrid nespěchá, je navíc fakt, že Yoro sám sní o tom, že by mohl oblékat královský bílý dres, a považuje tento klub za jeden z nejvyšších na svém seznamu preferencí.

O hráče je velký zájem ze strany ostatních elitních evropských týmů, ale příklon osmnáctiletého hráče k Realu Madrid jim dává velkou podporu.

Real Madrid chce, aby Yoro převzal iniciativu

Vzhledem k tomu, že madridský celek není ochoten splnit vysokou požadovanou cenu Lille, sází Real Madrid na to, že Yoro bude na přestup tlačit.

Hráčův agent Jorge Mendes si ve fotbalovém světě udržuje vlivnou pozici a mohl by vyjednat snížení částky, pokud bude na Lille vyvíjen dostatečný tlak.

Koneckonců, pokud Yoro zůstane na místě a bude ignorovat ostatní nabídky, Lille by bylo nuceno vyhovět, protože by pak riskovalo, že o něj v roce 2025 přijde zadarmo.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


1 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Nacho: Pamatujte si mě jako odchovance, který pro svůj klub obětoval VŠECHNO
Přestupy

Nacho: Pamatujte si mě jako odchovance, který pro svůj klub obětoval VŠECHNO

Nacho Fernández se rozloučil s Realem Madrid a fanoušky emotivním vzkazem na sociálních sítích. „Drazí Madridistas, Chci vám říct pár…
OFICIÁLNĚ: Nacho opouští Real Madrid!
Přestupy

OFICIÁLNĚ: Nacho opouští Real Madrid!

Nacho Fernández po mnohaletém působení končí v Realu Madrid. Klub vše oznámil na svých komunikačních kanálech. „Real Madrid oznamuje, že…
OFICIÁLNĚ: Vinícius Tobias opouští Real Madrid
Přestupy

OFICIÁLNĚ: Vinícius Tobias opouští Real Madrid

Vinícius Tobias se prostřednictvím sociálních sítí rozloučil s klubem i fanoušky. Real Madrid nevyužil opci na koupi brazilského reprezentanta, který…
MARCA: Franco Mastantuono se blíží k Realu Madrid
Přestupy

MARCA: Franco Mastantuono se blíží k Realu Madrid

Franco Mastantuono stále směřuje k tomu, aby svou budoucnost spojil s Los Blancos. Pro Real Madrid je jasné, že mladý Argentinec…