Real bude prodlužovat smlouvy. Nejdřív Militão, pak také Vinícius s Modrićem

Real bude prodlužovat smlouvy. Nejdřív Militão, pak také Vinícius s Modrićem

Real Madrid se chystá na perné letní přestupové období, nezahálí ovšem ani na poli prodlužování smluv svým klíčovým hráčům. Na řadě je podle všeho trojice Éder Militão, Luka Modrić a Vinícius Junior.

Španělský deník AS přinesl informaci, že Real Madrid již připravil nové smlouvy pro tři své hráče a ani u jednoho by neměl být s podpisem problém. Jedná se o obránce Édera Militãa, záložníka Luku Modriće a jednoho z klíčových mužů ofenzivy Viníciuse Juniora.

Éder Militão má v současné době kontrakt až do roku 2025, ovšem jeho plat neodpovídá aktuálnímu postavení v týmu. Real chce Brazilci dokázat, že si jeho služeb váží a že s ním počítá do budoucna. Militão se totiž stal naprosto stěžejním hráčem Bílého baletu.

Jednání o nové smlouvě potvrzuje také známý novinář Fabrizio Romano. Podle něj dojde k podpisu smlouvy v následujících týdnech. Přestože by o Militãa stálo i mnoho dalších evropských klubů, Brazilec si přeje setrvání v Realu Madrid. Proto by neměla být dohoda problémová.

Podobně je na tom Militãův krajan Vinícius Junior. Také on se stal klenotem Bílého baletu a přestože má zatím platnou smlouvu do roku 2024, Real si chce jeho služby jednoznačně pojistit. Rovněž Vini se může těšit na zvýšení platu a dlouhodobý kontrakt.

Jiný případ je Luka Modrić, nestárnoucí opora týmu. Chorvat se velmi pravděpodobně dočká znovu jednoročního prodloužení a protáhne si tak své veleúspěšné angažmá v dresu Los Blancos.

Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


Zdroj: as.com, Fabrizio Romano

7 Komentářů

 • Avatar

  Všichni tři zaslouženě*sala**happym*

  0
  0
 • Avatar

  Paráda další klenoty si pojistíme , Valverdeho už máme ted Militao a pak Vini , o Modriče se nebojím to je charakter sám, smlouvu dostane pro něj je tento klub velmi důležitý a miluje ho(a naopak)a určitě mu je jedno jestli dostane smlouvu na rok nebo 2 a četl jsem že by mohl dostat i méně peněz což by na to měl též přistoupit údajně též, snad že už všichni tyhle starší hráči poučili z KAPITÁNA Ramose co nepřijal roční prodloužení a byl ochotný kvůli tomu i odejít . tady jde vidět komu ten rok za to stojí být tady za každou cenu . – jde vidět např u Modriče ten dostal opět za skvělé výkony další rok a nedivil bych se kdyby tomu možná bylo i další rok jestli takhle bude pokračovat a zdraví mu bude sloužit . musí být tady nějaká rovnováha pokud chceš smlovu a máš už nějaký pokročilí věk musíš ale podávat nadstandartní výkony jako např . Modrič . *vlajka*

  0
  0
 • Avatar

  Nejdřív sem byl za odchod Ramose špatnej, ale když se pak ukázalo, že to nebude až taková ztráta, sem rád.. Přijde mi, že teď je kabina nejvíc stmelená za x roků.. když Luka vyhrál zlatej míč, bylo mi líto Ronalda..ale když to vezmu zpetně, tak se Lukovi omlouvam a děkuju, za to všechno, co pořád pro Real dělá a jak hraje! Otázka je, co stím zbytkem a prodloužením … jsou tu hráči, který by prodloužený bejt nemuseli…ikdyž měli záblesky v důležítých chvílích sezony..

  0
  0
 • Avatar

  A Vini a Eder bez debat to je naše budoucnost*vlajka*

  0
  0

Přidat komentář

Související články

Bayern se zmítá v nejistotě kvůli Daviesovi. Real zůstává v klidu, čas pracuje pro něj
Přestupy

Bayern se zmítá v nejistotě kvůli Daviesovi. Real zůstává v klidu, čas pracuje pro něj

Případ Alphonso Davies se každým dnem víc a víc podobá letní telenovele. To, co se zdálo jako operace s nevyhnutelným…
Real Madrid zintenzivnil činnost v případě přestupu Lenyho Yora
Přestupy

Real Madrid zintenzivnil činnost v případě přestupu Lenyho Yora

Přestože se příchod mladého stopera Lenyho Yora dlouho pekl na pomalém ohni, v poslední době se vývoj událostí rozhodně zrychlil.…
MARCA: Nacho odchází z Realu Madrid do arabského Al Qadisiyah!
Přestupy

MARCA: Nacho odchází z Realu Madrid do arabského Al Qadisiyah!

Smlouva je uzavřena na dva roky a hráč obdrží odměnu ve výši přibližně 10 milionů eur. Nacho Fernández odchází z…
MARCA: Real by mohl za Rafu Marína získat kolem 15 milionů eur
Přestupy

MARCA: Real by mohl za Rafu Marína získat kolem 15 milionů eur

Přestup španělského obránce do Neapole se blíží k finalizaci. Očekává se, že královský klub si ponechá opci na odkup hráče.…