PSG nabízí Mbappému obrovský plat a ještě větší podpisový bonus. Pedrerol zůstává v klidu

  PSG nabízí Mbappému obrovský plat a ještě větší podpisový bonus. Pedrerol zůstává v klidu

  Paris Saint-Germain učinil další nabídku Kylianu Mbappému. Činí 50 milionů eur čistého ročně na platu a obrovský podpisový bonus za loajalitu. Situaci v noci na programu Chiringuito komentoval i Josep Pedrerol.

  „Zlatá smlouva“ popisuje Le Parisien nejnovější nabídku pro Kyliana Mbappého. Jak deník uvádí, klub v zákulisí dělá vše pro prodloužení smlouvy se svým nejlepším hráčem a nehodlá na ní nijak šetřit.

  Sportovní ředitel Leonardo je v neustálém kontaktu s rodiči 23letého hráče a navzdory jasné situaci a známým potížím učinilo PSG v posledních 15 dnech bezprecedentní nabídku pro hráče tohoto věku. Fotbalista v létě nereagoval na návrh výdělku 45 milionů eur čistého ročně. Nyní klub zvedl nabídku na 50 milionů eur ročně!

  Le Parisien poukazuje na to, že v roce 2017 trefil historický jackpot v Barceloně Leo Messi, který si v následujících čtyřech letech zaručil 74 milionů eur čistého za sezónu. V té době však bylo Argentinci 30 let a měl 5 Zlatých míčů a 4 evropské poháry.

  100 milionů bonus

  Navíc je plat pouze částí nabídky majitelů katarského klubu, kteří chtějí Mbappého jako svého hráče na svém listopadovém/prosincovém mistrovství světa. Kylianovi proto bylo nabídnuto, že za podpis nové smlouvy s uvedeným výdělkem dostane i stomilionový věrnostní bonus. Je to také čistá částka, tedy po odečtení daní.

  To je historický návrh, protože dosud byly takové bonusy mnohem nižší. Leo Messi ve smlouvě z roku 2017 obdržel záruku na zaplacení dalších 78 milionů eur za plnění smlouvy.

  Z částek v tomto případě se lidem začíná točit hlava, ale Katařané chtějí symbolickým bonusem 100 milionů eur a ročním platem 50 milionů eur ukázat, jak je pro ně důležité, aby Mbappém zůstal.

  PSG je připraveno tyto peníze utratit i v případě pouze 2leté dohody, ke které by měl být hráč maximálně otevřený, protože majitelé budou mít hráče na svém MS a klub bude mít na minimálně další rok francouzské hry pro svůj tým.

  Pedrerol zůstává v klidu

  „Mbappé bude v příští sezóně hrát za Real Madrid. Řeknu vám více, již neexistuje téma Mbappého. Nyní je otázkou, zda Real Madrid půjde do Hålanda. Případ Mbappého neexistuj, bude hrát za Real Madrid. Otázkou je, zda Real získá i Hålanda,“ začal Španěl.

  „Pokud jste si dělali starosti, a věřím, že ne, pokud nás sledujete a důvěřujete nám – v Realu se o Mbappého nikdo nestará. Nikdo v Realu Madrid se o Mbappého a této údajné nabídky nebojí. Opravdu se nebojte, proč byste si měli dělat starosti?“

  „Takže opakuji, pokud fandíte Realu, berte to v klidu. Mbappé není téma. Mbappé bude v příští sezóně hrát za Real Madrid. Otázkou nyní je, zda se do Real přesune i Håland,“ uzavřel novinář.

  Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


  Zdroj: leparisien.fr, Chiringuito

  11 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Vrátí se Achraf Hakimi do Realu?
  Přestupy

  Vrátí se Achraf Hakimi do Realu?

  Pětadvacetiletý Achraf Hakimi by se mohl v létě stát žhavým zbožím. Obránce má smlouvu v PSG do června 2026 ale…
  Marca: Kylian Mbappé se dohodl s Realem Madrid
  Přestupy

  Marca: Kylian Mbappé se dohodl s Realem Madrid

  Kylian Mbappé a Real Madrid jsou již dva týdny dohodnuti. Od 1. července se francouzský útočník stane hráčem Los Blancos.…
  Další talent z Francie? Real si vyhlédl mladého stopera, v létě přijde ideální šance
  Přestupy

  Další talent z Francie? Real si vyhlédl mladého stopera, v létě přijde ideální šance

  Budoucnost Realu Madrid vypadá velmi zářně. V záloze i útoku má Bílý balet vynikající mladé hráče, zastoupena je i střední…
  Hráči Realu s nejistou budoucností: Jak to vypadá s Modrićem, Kroosem či Joseluem?
  Přestupy

  Hráči Realu s nejistou budoucností: Jak to vypadá s Modrićem, Kroosem či Joseluem?

  Hráči Realu Madrid v tuto chvíli myslí primárně na úspěch v La Lize a Lize mistrů. Vedení klubu ale musí…