Proti Athletiku Bilbao se šesti hráči Castilly. Arribas vypadl ze sestavy pro podezření na covid

  Proti Athletiku Bilbao se šesti hráči Castilly. Arribas vypadl ze sestavy pro podezření na covid

  V utkání proti Athletiku Bilbao bude chybět až jedenáct hráčů prvního týmu. Při četných absencích sáhl Carlo Ancelotti pro posily do Castilly. Do Baskicka odletěl Rafa Marín, Miguel, Blanco, Peter, Fuidias a Diego Piñeiro. Sergio Arribas, který byl také v nominaci zůstal v Madrid, pro podezření z nákazy koronavirem.

  Carlo Ancelotti vzal do San Mamés šest hráčů z La Fábrika (původně jich bylo sedm, ale na poslední chvíli vypadl Arribas  z týmu kvůli podezření z nákazy koronavirem).  

  Dlouhý seznam absentérů, především kvůli koronaviru, donutil trenéra sáhnout po hráčích z akademie, aby doplnili kádr na poslední zápas roku. Více než pravděpodobná je absence Alaby, který čeká na výsledek testu PCR. Ancelotti v Baskicku nebude moct počítat s jedenácti hráči prvního týmu. 

  Do zápasu s Athletic Bilbao bude moci Carletto postavit základní jedenáctku, ale na lavičce usednou téměř jen hráči z Castilly. Celkem s sebou italský kouč vezme šest hráčů z Castilly. Jsou to brankáři Toni Fuidias a Diego Piñeiro a čtyři hráči do pole: Rafa Marín, Miguel Gutiérrez, Antonio Blanco a Peter Federico.  

  Marín jako náhradník za Militãa nebo Nacha. Rafa Marín je stoper, který dokáže zalepit díru, pokud se stane něco neočekávaného s Militãem nebo Nachem, kteří nastoupí v první sestavě. Teoreticky by měl být prvním středním obráncem, který nastoupí Vallejo, ale Rafa Marín zůstává v záloze.  

  190 centimetrů vysoký stoper dokazuje, že by to mohla být budoucností klubu. Zprávy o jeho vývoji v akademii jsou skvělé. Jak by řekl Ancelotti, je jedním z „pesimistických“ obránců, který zůstává soustředěný po celou dobu hry.  

  Miguel a Blanco jsou připraveni pomoct s obranou a v záloze. Pro Miguela Gutiérreze a Antonia Blanca není povolání do prvního týmu žádnou novinkou. Zajímavostí je, že Miguel v minulé sezóně dokonce hrál v prvním týmu na San Mamés v předposledním kole La Ligy.  

  Když je Mendy zpět, má přirozeně méně šancí, ale v této sezóně už nastoupil v prvním kádru a je připraven týmu pomoci. Situace pro Antonia Blanca je podobná. Španěl je hráč, který by mohl nejlépe nahradit Casemira, ale Eduardo Camavinga bude od začátku hrát proti Bilbau. Možná však Blanco dostane pár minut hry.  

  V nedělním setkání s Cádizem se vedení Realu Madrid těšilo, že uvidí Petera Federica, kterému se skvěle daří v Castille. Je to fotbalista s výborným driblingem, ale Ancelotti ho nechal na lavičce po celý zápas. Zdá se, že Ital nechtěl Hazarda urazit tím, že by za něj pustil Canterana, i když s uzavřenou obranou by jeho dribling mohla znamenat rozdíl.

  Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


  Zdroj: MARCA.com

  5 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Ancelotti nabídl Modrićovi, aby se připojil k realizačnímu týmu
  Mužstvo

  Ancelotti nabídl Modrićovi, aby se připojil k realizačnímu týmu

  Za skvělou kariérou Luky Modriće v Realu Madrid se možná brzy zatáhne opona. Nemusela by to však být konečná. Podle zdrojů…
  Tvrdá konkurence Premier League. 10 klubů inkasovalo víc peněz za TV práva než Real
  Mužstvo

  Tvrdá konkurence Premier League. 10 klubů inkasovalo víc peněz za TV práva než Real

  Real Madrid je nadále super prestižní adresou pro naprostou většinu fotbalistů. Čelí ale stále větší finanční konkurenci z anglické Premier…
  Pérezův třetí převrat: Galácticos III, přestavba stadionu a velké příjmy
  Mužstvo

  Pérezův třetí převrat: Galácticos III, přestavba stadionu a velké příjmy

  Když Florentino Pérez připravoval přestavbu Santiaga Bernabéu, měl jasno v tom, že v den slavnostního otevření musí mít Real Madrid zároveň nejlepší…
  Real sráží žluté karty za protesty. Ancelotti to chce s hráči řešit
  Mužstvo

  Real sráží žluté karty za protesty. Ancelotti to chce s hráči řešit

  Real Madrid přišel v zápase na půdě Raya Vallecana nejen o dva body po remíze 1:1, ale také o dva…