Prodlouží Carlo Ancelotti s Realem Madrid? Jen blázen by chtěl odejít, řekl

  Prodlouží Carlo Ancelotti s Realem Madrid? Jen blázen by chtěl odejít, řekl
  Carlo Ancelotti (zdroj: realmadrid.com)

  Již nějakou dobu se o tom mluví a pravděpodobně ještě dlouho bude. Dostane Carlo Ancelotti nabídku prodloužení smlouvy od Realu Madrid, nebo po sezoně odejde? Sám zkušený kouč naznačil, že ani přes nabídku brazilské reprezentace se mu z klubu nechce.

  Před sezonou se to bralo jako hotová věc – Carlo Ancelotti odkroutí svou poslední sezonu jako trenér Realu Madrid a přesune se k národnímu týmu Brazílie. Jenže teď už to tak jasně nalinkované není. A to hned ze dvou důvodů.

  Ancelottimu se i se zraněními decimovaným týmem znovu daří. Hráči svého kouče zbožňují, starší za ním jdou, mladé hvězdičky dokáže neustále zlepšovat. Italský stratég našel perfektní místo pro Jude Bellinghama, největší letní posilu. Zatím si poradil i s absencí hvězdného útočníka.

  Proto se mohutně spekuluje o tom, že by vedení Bílého baletu mohlo přijít za zkušeným trenérem s nabídkou nové smlouvy. Uvázat si Carla Ancelottiho ještě minimálně na sezonu, možná dvě.

  Druhým faktorem je, že podle mnohých důvěryhodných zdrojů není pravdou, že by Ancelotti již s brazilskou reprezentací podepsal smlouvu. Brazílie, které se aktuálně vůbec nedaří, svůj zájem netají, italský trenér se ale o námluvách logicky bavit odmítá.

  Naopak na poslední tiskové konferenci naznačil, že se mu z Realu Madrid příliš nechce. „Jen blázen by chtěl odejít z Realu Madrid,“ pousmál se Ancelotti. Vyslal tím vzkaz Florentinu Pérezovi, že je v případě nabídky ochotný zůstat? To ví jen on sám.

  Real Madrid každopádně musí trenérskou otázku z dlouhodobého hlediska pochopitelně řešit. Neustálé spekulace létají okolo Xabiho Alonsa, jemuž se náramně daří v Bayeru Leverkusen. Zapomenout nemůžeme ani na Raúla Gonzáleze, jenž vede Castillu.

  Kvality Carla Ancelottiho jsou každopádně neoddiskutovatelné a nikdo by se vedením Bílého baletu nemohl divit, kdyby se jich klub ještě nechtěl vzdávat.

  Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


  2 Komentářů

  • Avatar

   Minimálně ten další rok asi nebude problém prodloužit. Jestli Xabi vyhraje titul, bude těžší odolat nabídkám. Pokud ale ne, nejspíš to bude chtít ještě za rok zkusit, pokud mu kádr v Leverkusenu moc neoslabí.

   Ono moc volných top klubů, které by ho mohly hodně lákat, asi nebude. Možná United, kde se Ten Hag ještě drží, ale už se musel připevnit ke zdi.

   0
   0
  • Avatar

   I kdyby Carlo prodloužli,tak myslím,že si Xabi klidně ten rok počká

   0
   0

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…