PREVIEW: Real Madrid - MLS All-Stars. Generálka na Superpohár UEFA již ve tři ráno!

Čas 02. 08. 2017, 14:45 | Autor Larin
Marco Asensio
Marco Asensio

Real Madrid čeká poslední zápas na americkém turné. Soupeřem bude výběr toho nejlepšího, co může americká MLS nabídnout.

Real si v přípravě zatím nevede nejlépe. Nejdříve prohrál po penaltách s Manchesterem United, poté si došel pro nášup od Guardiolových Citizens a nakonec prohrál i El Clásico. Zápas s MLS All-Stars je tak poslední možností, jak se při letním turné ukázat v dobrém světle.

Americkou stranu budou reprezentovat bývalé světové hvězdy, v čele s Kaká či Bastianem Schweinsteigerem. Na jednu stranu může působit nesehraně, ale na tu druhou to zas tak špatné určitě nebude. V historii výběr podobného kalibru porazil Bayern, Tottenham, či Chelsea. 

Nad sestavou Realu visí otazník kvůli zranění Balea, kterého pravděpodobně nahradní Lucas či Asensio. Velšský forvard se lehce poranil při tréninku, a ačkoliv by na zápas měl být připravený, Zidane pravděpodobně nebude chtít nic riskovat.

Šanci by v této genenerálce měl dostat i skvěle hrající Mateo Kovačič, který zářil zvláště v zápase proti Barceloně. S malým otazníkem je nástup Toniho Kroose, který vynechal několik dní tréninku kvůli bolestem.

Zápas začíná 3.8. ve 3 hodiny ráno, připravte si proto své budíky! Hala Madrid! 

Klíčová slova: preview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!