Portál BilyBalet.cz v novém! Již brzy se můžete těšit na zbrusu nový web a spoustu vylepšení

Portál BilyBalet.cz v novém! Již brzy se můžete těšit na zbrusu nový web a spoustu vylepšení

Je to tady! S velkou radostí oznamujeme fanouškům Realu Madrid a našim čtenářům, že již brzy bude mít portál BilyBalet.cz zbrusu novou podobu. S přechodem na nový systém navíc přijde mnoho nových funkcí a dalších vylepšení. Více se dočtete v článku.

Nový BilyBalet.cz

Portál BilyBalet.cz se dočká redesignu po několika letech, poprvé ve své historii pak přejde na nový redakční systém, který umožní mnoho novinek.

Psal se říjen 2007, když Podvinho, Thjuks a Karlos založili web Real-madrid.cz. V roce 2016 jsme se přejmenovali na BilyBalet.cz a zároveň změnili design. Další velký milník přichází v roce 2022.


Za několik týdnů totiž uvidíte zbrusu nový portál BilyBalet.cz. Změn bude hned několik. Pojďme si je představit a ukázat si, na co se můžete těšit.

Nový design

Po šesti letech dojde ke změně designu webu. Můžeme prozradit, že se po delší době vrátíme ke zlaté barvě, jenž byla vždy s Realem Madrid spojena.

Nový design, který pro nás vytváří profesionální grafické studio, bude moderní a přehledný. Samozřejmostí je, že web bude plně responzivní a bude se přizpůsobovat zařízení, které používáte.

Technická stránka

Poprvé v historii přejdeme na nový redakční systém, kterým bude celosvětově nejpoužívanější WordPress. Náš aktuální systém je totiž již zastaralý a neumožňoval nám zdaleka vše, co jsme si představovali.

Komentáře a notifikace

Komunita fanoušků je základem portálu BilyBalet.cz, proto se ji pokusíme maximálně vyhovět. Těšit se tak můžete na přehlednější komentáře a přibudou také žádané notifikace, pokud někdo odpoví na komentář.

Skvělý obsah

Jak jste zvyklí, nadále si budete moct užívat nejen pravidelné zpravodajství, ale také exkluzivní obsah. Zůstanou oblíbené rubriky, budeme dále vydávat magazín Real v srdci, nezapomeneme na podcasty.

Chystáme i další zajímavé rubriky a spolupráce. Portál BilyBalet.cz bude prostě místem, kam se vyplatí chodit každý den.

Další vychytávky

Nový redakční systém nám umožní i další skvělé vychytávky a zajímavé funkce. Chystáme toho opravdu mnoho včetně zábavných soutěží. Všechno ale teď neprozradíme. Těšte se na spuštění nového webu!

Podpořte nás

Do nového portálu BilyBalet.cz investujeme ze své kapsy nemalé prostředky. Budeme rádi, když nás podpoříte. Nechceme to ovšem jen tak.

Menší část nákladů pokryje reklama, to hlavní ale platíme ze svého. Neříkáme to proto, abyste nás obdivovali. Děláme to, protože Real Madrid milujeme a stejně tak milujeme práci na portálu BilyBalet.cz.

Současně si vás ale dovolujeme požádat o podporu. Nechceme ji pro nic za nic. Nabízíme speciální možnost podpory.

Objednejte si krásné tričko v našem novém e-shopu a tím přispějte na vznik nového portálu BilyBalet.cz, aby mohl být co nejlepší a mít spoustu skvělých funkcí.

Merch BilyBalet.cz

V našem novém e-shopu nabízíme trička s logem portálu i dalšími motivy. Postupně budeme přidávat další designy a také další produkty. Tak neváhejte!

Trika BilyBalet.cz

prohlédnout merch »

Nová identita

Když už, tak už, řekli jsme si. Proto s vytvořením nového portálu vznikla rovněž nová identita BilyBalet.cz. Ta zahrnuje v první řadě nové logo, ale zdaleka nejen to. Přesvědčte se sami.

Nové logo BilyBalet.cz

Logo BilyBalet.cz

nová identina »

Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


17 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Španělsko na EURO 2024: Madridistas, překvapení v nominaci i šance týmu na triumf
Exkluzivně

Španělsko na EURO 2024: Madridistas, překvapení v nominaci i šance týmu na triumf

Je to tady, EURO 2024 startuje! Ve 32. dílu podcastu Golazo jsme se proto zaměřili na španělskou reprezentaci. Jaká překvapení…
SPECIÁL k finále Ligy mistrů: Analýza Realu i BVB, zajímavosti a klíčové duely
Exkluzivně

SPECIÁL k finále Ligy mistrů: Analýza Realu i BVB, zajímavosti a klíčové duely

Vyvrcholení klubové sezony 2023/2024 se blíží. V sobotu se proti sobě ve Wembley postaví Real Madrid a Borussia Dortmund ve…
Majitel Ronaldo. Jak se legendě Realu daří řízení Valladolidu a co mu vyčítají fanoušci?
Exkluzivně

Majitel Ronaldo. Jak se legendě Realu daří řízení Valladolidu a co mu vyčítají fanoušci?

Díky hráčské kariéře se stal světovou fotbalovou modlou, ke které vzhlížely a vzhlíží miliony mladých hráčů. Ronaldo Nazario ale po…
SPECIÁL k finiši La Ligy: Kde nás čekají největší boje a na co všechno se těšit?
Podcasty BilyBalet.cz

SPECIÁL k finiši La Ligy: Kde nás čekají největší boje a na co všechno se těšit?

Třicet kol La Ligy je za námi, osm před námi. Finiš nejvyšší španělské soutěže bude tradičně napínavý a jistě emocemi…