Portál BilyBalet.cz v novém! Již brzy se můžete těšit na zbrusu nový web a spoustu vylepšení

  Portál BilyBalet.cz v novém! Již brzy se můžete těšit na zbrusu nový web a spoustu vylepšení

  Je to tady! S velkou radostí oznamujeme fanouškům Realu Madrid a našim čtenářům, že již brzy bude mít portál BilyBalet.cz zbrusu novou podobu. S přechodem na nový systém navíc přijde mnoho nových funkcí a dalších vylepšení. Více se dočtete v článku.

  Nový BilyBalet.cz

  Portál BilyBalet.cz se dočká redesignu po několika letech, poprvé ve své historii pak přejde na nový redakční systém, který umožní mnoho novinek.

  Psal se říjen 2007, když Podvinho, Thjuks a Karlos založili web Real-madrid.cz. V roce 2016 jsme se přejmenovali na BilyBalet.cz a zároveň změnili design. Další velký milník přichází v roce 2022.


  Za několik týdnů totiž uvidíte zbrusu nový portál BilyBalet.cz. Změn bude hned několik. Pojďme si je představit a ukázat si, na co se můžete těšit.

  Nový design

  Po šesti letech dojde ke změně designu webu. Můžeme prozradit, že se po delší době vrátíme ke zlaté barvě, jenž byla vždy s Realem Madrid spojena.

  Nový design, který pro nás vytváří profesionální grafické studio, bude moderní a přehledný. Samozřejmostí je, že web bude plně responzivní a bude se přizpůsobovat zařízení, které používáte.

  Technická stránka

  Poprvé v historii přejdeme na nový redakční systém, kterým bude celosvětově nejpoužívanější WordPress. Náš aktuální systém je totiž již zastaralý a neumožňoval nám zdaleka vše, co jsme si představovali.

  Komentáře a notifikace

  Komunita fanoušků je základem portálu BilyBalet.cz, proto se ji pokusíme maximálně vyhovět. Těšit se tak můžete na přehlednější komentáře a přibudou také žádané notifikace, pokud někdo odpoví na komentář.

  Skvělý obsah

  Jak jste zvyklí, nadále si budete moct užívat nejen pravidelné zpravodajství, ale také exkluzivní obsah. Zůstanou oblíbené rubriky, budeme dále vydávat magazín Real v srdci, nezapomeneme na podcasty.

  Chystáme i další zajímavé rubriky a spolupráce. Portál BilyBalet.cz bude prostě místem, kam se vyplatí chodit každý den.

  Další vychytávky

  Nový redakční systém nám umožní i další skvělé vychytávky a zajímavé funkce. Chystáme toho opravdu mnoho včetně zábavných soutěží. Všechno ale teď neprozradíme. Těšte se na spuštění nového webu!

  Podpořte nás

  Do nového portálu BilyBalet.cz investujeme ze své kapsy nemalé prostředky. Budeme rádi, když nás podpoříte. Nechceme to ovšem jen tak.

  Menší část nákladů pokryje reklama, to hlavní ale platíme ze svého. Neříkáme to proto, abyste nás obdivovali. Děláme to, protože Real Madrid milujeme a stejně tak milujeme práci na portálu BilyBalet.cz.

  Současně si vás ale dovolujeme požádat o podporu. Nechceme ji pro nic za nic. Nabízíme speciální možnost podpory.

  Objednejte si krásné tričko v našem novém e-shopu a tím přispějte na vznik nového portálu BilyBalet.cz, aby mohl být co nejlepší a mít spoustu skvělých funkcí.

  Merch BilyBalet.cz

  V našem novém e-shopu nabízíme trička s logem portálu i dalšími motivy. Postupně budeme přidávat další designy a také další produkty. Tak neváhejte!

  Trika BilyBalet.cz

  prohlédnout merch »

  Nová identita

  Když už, tak už, řekli jsme si. Proto s vytvořením nového portálu vznikla rovněž nová identita BilyBalet.cz. Ta zahrnuje v první řadě nové logo, ale zdaleka nejen to. Přesvědčte se sami.

  Nové logo BilyBalet.cz

  Logo BilyBalet.cz

  nová identina »

  Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


  17 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Podcast Golazo: Nejšílenější derby ve Španělsku. Top atmosféra, nenávist i konflikty

  Podcast Golazo: Nejšílenější derby ve Španělsku. Top atmosféra, nenávist i konflikty

  Jedná se o jedno z největších derby ve Španělsku, a přesto jste o něm možná doteď neslyšeli. Duel dnes druholigových…
  Podcast Golazo: Magická Gipuzkoa v Baskicku aneb rodiště slavných trenérů
  Podcasty BilyBalet.cz

  Podcast Golazo: Magická Gipuzkoa v Baskicku aneb rodiště slavných trenérů

  Víte, co mají společného Mikel Arteta, Xabi Alonso, Unai Emery nebo Julen Lopetegui? Ano, všichni jsou úspěšní fotbaloví trenéři. Ale…
  Podcast Golazo: Nálada týmů La Ligy před repre pauzou. Kdo září a kde se zlobí?
  Podcasty BilyBalet.cz

  Podcast Golazo: Nálada týmů La Ligy před repre pauzou. Kdo září a kde se zlobí?

  S výjimkou jednoho odloženého zápasu má za sebou La Liga kompletní čtyři kola. Jak to tak již bývá, úvod sezony…
  Podcast Golazo: Smrt Antonia Puerty. Mrazivý příběh, který spojil fotbalové Španělsko
  Exkluzivně

  Podcast Golazo: Smrt Antonia Puerty. Mrazivý příběh, který spojil fotbalové Španělsko

  Úterý 28. srpna roku 2007 se navždy zapsalo černým písmem do španělské fotbalové historie. Na následky zástavy srdce zemřel mladý…