Pokrytecké Atlético. Vinícius by tancovat neměl, tanečky hráčů Atletů ale nevadí

  Pokrytecké Atlético. Vinícius by tancovat neměl, tanečky hráčů Atletů ale nevadí
  Vinícius Junior a tweety

  Nečekaná vlna se strhla kvůli oslavným tanečkům Viníciuse Júniora po vstřelených gólech. Brazilec se dočkal kritiky, ale ještě mnohem více zastání. Do prvního tábora se zařadil kapitán Atlétika Madrid Koke, který tím ale ukázal značné pokrytectví.

  Koke totiž Viníciuse Júniora před vzájemným zápasem varoval. „Tancování je jeho věc. Pokud ale udělá tanečky po gólu na Wandě, nastane problém. To je normální,“ tvrdil Španěl.

  Dobře, Koke má asi pevné zásady a podobné oslavy považuje za zesměšňování soupeřů. No, akorát, že vůbec. Není krásnějšího důkazu pokrytectví Atletů. Jen pár dnů zpět totiž oficiální účet Atlétika na Twitteru velebil své hráče, kteří slavili gól, jak jinak, tanečky. Dokonce jejich umění ještě ve druhém tweetu vyzdvihl.

  Pozorní fanoušci si pak vzpomněli, jak před necelým rokem oslavoval vstřelenou branku tancováním se spoluhráčem dokonce sám Koke.

  No a o tanečcích Antoineho Griezmanna se snad ani netřeba zmiňovat.

  Nedělní derby mezi Atlétikem a Realem Madrid bude mít jistě náboj. Jen ať emoce tryskají a rivalita je znát už před zápasem. Pokrytectví by ale mohli domácí příště vynechat.

  Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


  6 Komentářů

  • Avatar

   Doufám,že Vini dá vítězný gól a zatancuje :pray::soccer:️:thumbsup:🤍 Vamos

   9
   0
  • Avatar

   Jak já ze srdce nenávidím ten Griezmannův „tanec“, právě ten mi přijde jako zesměšnění soupeře. Klasické tance předváděl i Ronaldinho a nevšiml jsem si, že by kdy za ně schytal jakoukoli kritiku. Vím že by to bylo nesportovní a vše možné, ale ani nevíte co vše bych dal jen za to vidět Viniho dát rozhodující gól a vidět jej nahodit Griziho tanec před jejich kotlem.

   2
   0
  • Avatar

   To je klub preboha… Hanbil by som sa fandiť atleticu…. Naozaj dufam ze si Vini zatancuje v nedeľu… ¡Hala Madrid!

   1
   0
  • Avatar

   Tenhle článek nedává smysl, vždyť Koke Viniho nikde nekritizoval, dokonce řekl, že to je čistě jeho věc, nevidím v tom nic pokryteckého. Tím problémem odkazoval na fanoušky na Metropolitanu, což je logické, přece nebudou oslavovat společně s Viníciusem. Zapískají na něj, zakřičí si a to je všechno, nic co by mělo Viníciuse překvapit. Hledání senzace v něčem, kde není…

   2
   1
  • Avatar

   Mě spíš zarazilo, co je to za dementa ten Pedro Bravo. Měl by to být prezident asociace agentů, to by člověk čekal nějaké pochopení pro hráče, což patří k práci agenta. A on se místo toho chová jako ožralý primitiv, který uráží nejlepší hráče soupeře, když dají gól a oslavují ho. To si nikdo z hráčů Atletica nedovolil. Tak jsem se namátkově podíval, kdo to je, a jaké bylo mé překvapení… Tento Pedro Bravo je prý přítel Mina Raioly a osoba, která před rokem plácala ty hlouposti, že Haaland a Mbappé nemůžou hrát spolu a že vidí Haalanda hlavně v Barce ! :sweat_smile: Pamatujete si, jak to někteří jednodušší jedinci potom papouškovali všude možně, jako kdyby to byl potvrzený fakt, a že Haalanad je na 90 procent ve Farse? Nevím, jestli byl první, kdo to řekl, to je jedno. Ale člověk, který toto plácá, si dovoluje urážet hráče Realu a dělat ostudu své funkci.

   0
   0

  Přidat komentář

  Související články

  3 pozitiva a negativa po Granadě: Dominance, skvělý Brahim i vypojený Joselu
  La Liga

  3 pozitiva a negativa po Granadě: Dominance, skvělý Brahim i vypojený Joselu

  Real Madrid si bez větších problémů poradil na domácí půdě s neškodnou Granadou a vrátil se do čela La Ligy.…
  Carvajal střídal kvůli přetížení. Testy ukážou, zda jde o svalové zranění
  La Liga

  Carvajal střídal kvůli přetížení. Testy ukážou, zda jde o svalové zranění

  V zápase proti Granadě nastoupil s kapitánskou páskou, o poločase ale Dani Carvajal překvapivě střídal. Jak se ukázalo později, důvod…
  REPORT: Real Madrid – Granada 2:0. Pohodová výhra a návrat do čela La Ligy
  La Liga

  REPORT: Real Madrid – Granada 2:0. Pohodová výhra a návrat do čela La Ligy

  Real Madrid si v 15. kole bez problémů poradil s předposlední Granadou a vyhrál 2:0. Trefili se Brahim Díaz a…
  Ancelotti: Proti Granadě bude chytat Lunin, Bellingham je OK. Co mladíci?
  La Liga

  Ancelotti: Proti Granadě bude chytat Lunin, Bellingham je OK. Co mladíci?

  S formou týmu je spokojen, menší nadšení panuje kolem náročného rozvrhu zápasů. Právě ten stojí dle Carla Ancelottiho za velkým…