Pohled šatny na Viníciuse. Je to dobrý hráč, ale něco mu chybí

Pohled šatny na Viníciuse. Je to dobrý hráč, ale něco mu chybí

Vinícius Júnior je v posledních dnech hrdinou přestupových spekulací, kdy Real Madrid potřebuje získat peníze na letní nákup Kyliana Mbappého. Co si o Brazilci v tomto těžkém období myslí mužstvo?

Po vyjádření Francouze z minulého týdne se média ve Španělsku a Francii rozohnila do červena na téma jeho budoucnosti. 

Chiringuito a ABC, které jsou známé tím, že se dostanou k nejužšímu vedení Realu Madrid. Jasně vzkázali, že pokud Paris Saint-Germain přistoupí v létě na prodej Mbappého za zhruba 150 milionů eur, klub si to nebude moci dovolit.

Bude muset někoho prodat, aby se o tuto operaci pokusil uskutečnit. Nejjasnějším kandidátem má být právě Vinícius Júnior.

Program Chiringuito představuje názor šatny na hráče, který takto rozděluje fanoušky. Zdůraznili, že dvacetiletý hráč je v šatně velmi oblíbený jako člověk.

Veteráni i zbytek týmu oceňují, že Brazilec se k týmu připojil v osmnácti letech a rostl a vyvíjel se všem na očích. Útočník je velmi oblíbený a podporovaný.

Jeho hlavní oporou v týmu jsou další Brazilci včetně veteránů Casemira a Marcela. Kromě toho ho každý den sportovně podporuje Thibaut Courtois, Isco a Luka Modrić. Tito hráči hodně pomáhají mladému kolegovi v rozvoji.

Změna postoje

Co se týče Zidana, šatna si myslí, že Francouz skončil s dáváním šancí Brazilci. Vinícius bude hrát a objevovat se na hřišti, ale trenér měl nakonec změnit názor na to, že by se stal velkou hvězdou a ofenzivním lídrem týmu.

Zizou prostě nevěří, že Vini má takové možnosti a všeobecně se uznává, že má na tyto situace nos jako málokdo nebo prostě jako nikdo jiný.

Sami fotbalisté si myslí, že Vinícius je skvělý hráč a fotbalista hodný místa v kádru prvního týmu, ale myslí si při tom, že mu média ukřivdila tím, že z něj udělala potenciálního kandidáta na Zlatý míč.

Kolegové ho chrání a mají ho rádi, ale mnozí z nich si myslí, že Vini prostě nemá podmínky, aby se stal číslem 1 na světě. Šatna vysílá jasný signál: „Je to dobrý hráč, ale musíte se uklidnit, protože to není Neymar, Messi ani Mbappé „.

Spoluhráči zdůrazňují, že Vini pracuje jako bestie a nikdy nepřijde o úsměv. Přitom pořád má radost, se kterou přicházel na první tréninky po příchodu do Realu Madrid.

Stále mu však má chybět hodně k tomu, aby se stal skutečnou hvězdou. Takový je právě konečný pohled kolegů na Viníciuse.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: Chiringuito

7 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Operace Kroos & Modrić: Florentino Pérez přechází do akce
Mužstvo

Operace Kroos & Modrić: Florentino Pérez přechází do akce

Situace Luky Modriće a Toniho Kroose se v posledních týdnech změnila. Do celé záležitosti se vložil prezident Realu Madrid Florentino Pérez…
Modrićův agent: Luka pravděpodobně zůstane v Madridu i v následující sezóně
Mužstvo

Modrićův agent: Luka pravděpodobně zůstane v Madridu i v následující sezóně

Pokud jde o Luku Modriće, zdá se, že je vše vyřešeno. Vlado Lemić, hráčův agent, prohlásil, že fotbalista s největší…
Modrić 2025: Klíč k prodloužení smlouvy. Hráč i klub blízko dohody, píše AS
Mužstvo

Modrić 2025: Klíč k prodloužení smlouvy. Hráč i klub blízko dohody, píše AS

Dobrá zpráva pro madridismo. Luka Modrić se chystá prodloužit smlouvu s Realem o další sezónu. Vše se urychlilo po čtvrteční schůze…
Real zvažuje prodloužení smluv s Kroosem a Modrićem, píší MARCA a THE ATHLETIC
Mužstvo

Real zvažuje prodloužení smluv s Kroosem a Modrićem, píší MARCA a THE ATHLETIC

Real Madrid zvažuje prodloužení smluv s Tonim Kroosem a Lukou Modrićem, informuje The Athletic. Oběma hráčům vyprší smlouva 30. června.…