Osm dnů do prezentace Mbappého. Server Relevo přináší další podrobnosti

Osm dnů do prezentace Mbappého. Server Relevo přináší další podrobnosti
Kylian Mbappé (realmadrid.com)

Zatímco Kylian Mbappé před úterním semifinálovým utkáním ohrožuje naděje Španělska na postup do finále mistrovství Evropy v Berlíně, Real Madrid už organizuje jeho oficiální představení. Pouhý týden po zápase Španělska s Francií bude Mbappé oficiálně představen na Santiago Bernabéu. Jak informuje Relevo, stane se tak přesně 16. července.

Klub slibuje, že to bude nezapomenutelná událost. Oslava dne snů. Real Madrid se snaží podepsat Mbappého už sedm let a konečně se to stane skutečností. Francouzské hvězdě se splní dětský sen a zahraje si v barvách královského klubu.

Představení Kyliana Mbappého v Realu Madrid bude událostí světového formátu. Její podrobnosti nedávno popsal Tomás Roncero z deníku AS. Také organizace této podívané bude stát na nejvyšší úrovni. Pro organizaci této osobité podívané byla vybrána společnost Komodo, která pracuje na madridském festivalu Mad Cool a bude v tomto ohledu spolupracovat s Live Nation, producentem turné a koncertů kolumbijské zpěvačky Caroliny Giraldo Navarro, známější jako Carolina G.

Zajímavé je, že Carolina G se na novém Bernabéu objeví ve stejném týdnu, kdy Mbappé poprvé oblékne bílý dres. Kolumbijská zpěvačka zaplní stadion Los Blancos od soboty 20. července do pondělí 22. července, zatímco Francouz učiní totéž v úterý 16. července.

Odhaduje se, že prezentaci nového hráče, který bude s největší pravděpodobností nosit na zádech číslo 9, bude na tribunách Bernabéua přihlížet přibližně 80 000 lidí. Bude to jedna z těch prezentací, na které bude fotbalový svět vzpomínat ještě dlouhá léta a která má potenciál překonat tu možná nejikoničtější, kdy byl představen Cristiano Ronaldo.

Futuristický charakter nového domova Realu Madrid bude hřebíčkem celého projektu. Klíčovou roli budou hrát digitální obrazovky a 360stupňový telebim, na kterém se budou zobrazovat fotografie a videa Mbappého. Kromě toho bude připraveno pódium a přehlídkové molo a také obrovská světelná show, která nadchne všechny fanoušky, kteří se akce zúčastní.


Zdroj: Relevo

Přidat komentář

Související články

První sponzorská smlouva Mbappého po přestupu do Madridu. Těžit z ní bude i Real
Mužstvo

První sponzorská smlouva Mbappého po přestupu do Madridu. Těžit z ní bude i Real

Útočník podepsal svou první sponzorskou smlouvu jako hráč Realu Madrid. Královský celek může na této aktivitě svého hráče také vydělat.…
AS: Stále větší napětí kolem Lunina
Mužstvo

AS: Stále větší napětí kolem Lunina

Budoucnost Andrije Lunina je stále zahalena mlhou nejistoty. Svůj podíl na tom má i osobnost Jorgeho Mendese, portugalského agenta, který…
AS: Leganés ocení Daniho Carvajala
Mužstvo

AS: Leganés ocení Daniho Carvajala

Starosta města Leganés Miguel Ángel Recuenco potvrdil, že po triumfu španělského národního týmu na letošním mistrovství Evropy se uskuteční speciální…
OFICIÁLNĚ: Představeny venkovní dresy pro sezónu 2024/25. Odkazují na La Décimu
Mužstvo

OFICIÁLNĚ: Představeny venkovní dresy pro sezónu 2024/25. Odkazují na La Décimu

Real Madrid představil venkovní sadu dresů pro nadcházející sezónu. Tentokrát se klub rozhodl pro oranžovou barvu. Klub o tom informoval…