Ohlasy po Gironě: Uhráli jsme dobrý výsledek, ale čtvrtfinále je pořád otevřené, řekl Ramos

Ohlasy po Gironě: Uhráli jsme dobrý výsledek, ale čtvrtfinále je pořád otevřené, řekl Ramos

Spokojenost s výsledkem i předvedenou hrou. Tak hodnotili hráči Los Blancos zápas proti Gironě. Zároveň však dodávají, že o jejich postupu do další fáze ještě není rozhodnuto. Co po utkání řekli Sergio Ramos, Álvaro Odriozola a Lucas Vázquez?

Sergio Ramos

Čtvrtfinále je pořád otevřené. Uhráli jsme dobrý výsledek, i když jsme chtěli udržet čisté konto. Ale soupeř byl kvalitní. Viděli jsme, co Girona udělala s Atlétikem, kterému v jednom utkání dala tři branky. Udělali jsme důležitý krok, ale za týden musíme náš postup ještě potvrdit.

Snažili jsme se je od počátku zatlačit, ale z jednoho jejich rychlého protiútoku udeřili. Ve druhém poločase jsme zápas měli více pod kontrolou, kdy jsme měli i štěstí před jejich brankou. Doufám, že budeme v těchto pozitivních výsledcích pokračovat.

Karim Benzema je úžasný hráč, který je pro nás velmi důležitý. Ať už dává branky či nikoliv, je pro nás klíčový. Svým pohybem, přítomností a tlakem dovede znepříjemnit život každé obraně soupeře. Je pro nás přínosem i v obranné činnosti. Nezáleží na tom, kdo dává branky. Nejdůležitější je, že jsme vyhráli. O Benzemovi víme, že když jej někde potřebuje, tak tam je.

Moje branky? Zažívám teď skvělé období a je to pro mě dobré i z hlediska morálky, ale nesmíme být uspokojeni. Za oba góly jsem moc rád, protože obě padly v době, kdy jsme zápas neměli pod kontrolou, a znamenaly naše vedení.

Lucas Vázquez

Jsme s výsledkem spokojení. Ale nejen s výsledkem. Myslím, že jsme podali opravdu dobrý výkon jako tým. Mám z toho dobrý pocit. Musíme být šťastní za to, jak se nám vždy podařilo rychle zareagovat na jejich branky.

V posledních utkáních se náš projev zlepšuje. Musíme toho využít a pokračovat krok za krokem.

VAR? Všem nám jde o to, aby ve fotbale byla spravedlnost. Věřím, že VAR je tomu nápomocen.

Je pravda, že Sergio Ramos penalty hodně trénuje. Ukazuje, že je při jejich zahrávání opravdu dobrý. Je těžké chytit mu penaltu.

Chceme uspět v každé soutěži. Chceme postoupit do dalšího kola poháru, pokračovat v boji v La Lize a připravit se na blížící se osmifinále Ligy mistrů.

Álvaro Odriozola

Jsem hrdý na své spoluhráče za to, jak jsme dokázali reagovat na vývoj zápasu. Je to dobrý výsledek, odehráli jsme dobrý zápas, ale ještě postup nemáme v kapse. Do Girony pojedeme vyhrát.

Vinimu musíme pogratulovat, protože byl fantastický. Pro tým toho udělal hodně. Dnes byl opět pro nás důležitý. Všichni jsme z něho nadšení.

Sergio Ramos je skvělý hráč, který to na sebe umí vzít v době, kdy se nám nedaří. Dnes opět skóroval, dokonce dvakrát. Co dalšího o něm mohu říci?

Po fyzické stránce jsme dobře připraveni. To nám dává více sebedůvěry. Musíme v tom pokračovat. Musíme už přemýšlet nad dalším zápasem.

Dostali jsme dvě branky, to se nám samozřejmě nelíbí. Ale musíme vzít v úvahu i kvalitu soupeře. Girona hrála také dobře. Ale my jsme měli velkou touhu po vítězství a dali jsme o dvě branky více.

Po Realu se očekává, že bude pořád vyhrávat. Pravdou je, že jsme v poslední době až příliš často narazili. Ale dnešní zápas jsme zvládli. Nepoložila nás vedoucí branka, ani srovnání soupeře. Mám z toho dobrý pocit.

Na každé pozici má Real Madrid ty nejlepší hráče na světě. Nepatřím k nejvytíženějším hráčům, ale jsem tu teprve první rok. Jsem spokojený s tím, jak se mé angažmá zatím vyvíjí. Mohu se učit od nejlepších a neustále se zlepšovat.


Zdroj: realmadrid.com, marca.com

2 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Převezme Camavinga číslo šest po Nachovi?
Mužstvo

Převezme Camavinga číslo šest po Nachovi?

Nachův odchod má obrovský sportovní, ale také marketingový význam, protože se uvolňuje číslo, které má v Realu Madrid velkou historii. Jak…
Nedotknutelný Arda Güler. Setrvání Turka si přejí Ancelotti, hráči i vedení
Mužstvo

Nedotknutelný Arda Güler. Setrvání Turka si přejí Ancelotti, hráči i vedení

Je sice pravda, že v příští sezóně nebude snadné dostat se do základní jedenáctky Realu, ale Ancelotti i vedení madridského…
Nerozbitný tandem: Carlo Ancelotti, Davide a realizační tým
Mužstvo

Nerozbitný tandem: Carlo Ancelotti, Davide a realizační tým

Carlo Ancelotti a jeho tým okouzlili každého. Získané trofeje a rozmanitá řešení na hřišti donutily i ty největší kritiky ocenit…
L’Équipe: Kylian Mbappé požaduje od PSG 100 milionů eur
Mužstvo

L’Équipe: Kylian Mbappé požaduje od PSG 100 milionů eur

Kapitán francouzské reprezentace dal PSG ultimátum, aby uhradilo jeho pohledávky, které činí přibližně 100 milionů eur, kvůli tomu, že od…