Oficiálně: Valverde utrpěl poranění lebky a mozku
Fede Valverde (zdroj: realmadrid.com)
Real Madrid vydal prohlášení týkající se zdravotního stavu uruguayského záložníka po jeho potyčce s Aurélienem Tchouaménim.
Po dnešních vyšetřeních, kterým se náš hráč Fede Valverde podrobil u Lékařské služby Realu Madrid, byla u něj diagnostikována poranění lebky a mozku.
Valverde je ve svém domě ve stabilizovaném stavu a podle lékařských protokolů pro tento typ zranění bude muset dodržovat klidový režim po dobu 10 až 14 dnů.
Laša je redaktorem portálu Bilybalet.cz. Do redakce se po dvouleté odmlce vrátil na počátku roku 2024. K fotbalu má blízko, pracuje pro český prvoligový klub a nedá dopustit na Rýmařov, odkud pochází. Realu fandí už od roku 2002, kdy ho okouzlil gól Zinedina Zidana ve finále Ligy mistrů proti Leverkusenu.
Zdroj: realmadrid.com
9 Komentářů
Za fyzicke napadnutie a este ublizenie na zdravi na pracovisku je postih okamzite ukoncenie pracovneho pomeru + trestna zodpovednost v pripade podania trestneho oznamenia. Netusim vobec ako chce toto klub riesit, ale predstavte si byt v pozicii Fedeho, ze vam vas kolega zlomi hlavu, date sa dokopy a potom ho v praci stretavate dalej a fungujete ako keby nic. Nech je Tchou akokolvek dolezity, voci takemu spravaniu musi platit nulova tolerancia ako v beznej praci. Za mna je toto bez debaty na okamzite rozviazanie kontraktu bez akychkolvek nahrad.
Lenze cely konfilkt zacal a nezmyselne vyhrotil Fede. Takze bud vyhodit oboch, alebo ani jedneho a dat im poriadne tresty. Tak ci tak je to pre klub strasna hanba. A ak zostanu, Fede ani nahodou kapitanska paska.
hej, rozviazanie kontraktu hracovi za ktoreho mozeme dostat 100 mega je presne ta cesta akou sa musime uberat :smiley::thumbsup:
ja by som dal obidvom 2 mesiace bez vyplaty a o tom ci vedla seba budu moct hrat alebo 1 bude musiet odist alebo obidvaja by mal rozhodnut novy trener.
a arbeloa by dostal tiez mesiac bez penazi. ako moze jeden normalny trener nechat zajst vec az tak daleko, ked sa udajne sekali a fede provokoval nie ze cely trening ale uz od predchadzaujceho dna?
rozviazanie kontaktu a strata 100mil za co by ho mohli predat? ved to by bola len pre neho vyhra inde by isiel zdarma a poberal kralovsky plat ze dosiel zdarma. Udriet ho nemal ale Fede sa mal tiez kritit udejne ho opakovane a dokola urazal ze aj spoluhraci uz to nechapali a Tchou udajne ho upozornoval niekolko krat nech prestane a vychladne. Tu bude trpiet jedine Real lebo hodnota tych hracov je 200mil a teraz co? oboch vyradit?
Kabína v takomto zložení nemôže fungovať. A nielen že nemôže, ona ani nefunguje. Položili ste si niekto otázku, prečo síce Mbappé v PSG a reprezentácii žiaril, ale navzdory tomu PSG ako team v Európe neuspel? Domnievam sa, že pes je zakopaný hlavne tam. Egá ako Mbappé, Vinicius a Bellingham nebudú spolu fungovať. Príliš veľa sebavedomia, žiadna pokora. Tento team je na uterák, bohužiaľ. Otázkou je, ako sa s tým vysporiada vedenie klubu. Myslím že je všetkým jasné, že AA na to nemá a musí ísť do preč. Otázkou je tiež, ktorí s hráčov majú ešte potenciál čestne sa popasovať s krutou realitou mizernej atmosféry v kabíne. Sledujem Real od čias DiStefana, Genta, Puskasa, Hierra… Takéto niečo sa nikdy v histórii klubu nedialo.
Od časů Di Stefana? Můžu se zeptat kolik ti je? To tady budeš asi suverénně nejstarší fanoušek a pravděpodobně taky jediný kdo pamatuje všechna vítězství v LM :slight_smile:
Krásných bujarých 80…
Přesně tak to je.
Já už si pamatuju jen od doby Genta a Amancia. Jo to byla doba, že když se řeklo Real Madrid, tak to vzbuzovalo úctu, obdiv a šlechetnost.