O Raúla se vážně zajímá Union Berlín a HSV. Trenér Castilly zvažuje posun v kariéře

O Raúla se vážně zajímá  Union Berlín a HSV. Trenér Castilly zvažuje posun v kariéře
Raúl González (zdroj: realmadrid.com)

Kromě Unionu Berlín se o trenéra Castilly zajímá také druholigový HSV, kde působí Raúlův starý známý z doby jeho působení v Schalke.

Před několika dny deník AS prozradil, že Raúl hodlá Castillu opustit, pokud přijde zajímavá nabídka. Prozatím je jeho hlavním trhem Bundesliga. Před několika dny vyšlo najevo, že o trenéra rezervy Realu má zájem Union Berlín, a nyní se objevila informace, že Felix Magath by 46letého trenéra rád získal jako součást budoucího projektu, který plánuje pro HSV.

Stejně jako Union Berlín patří k nejlepším týmům v Německu (byť neprožívá dobrou sezonu v Bundeslize), tak je Hamburk historickým klubem ve druhé lize, byť je na čtvrtém místě a bojuje o postup a solidní projekt.

Bez vyhlídky na první tým

Felix Magath již několik měsíců jedná s Raúlem, aby ho přesvědčil, aby se k němu v Německu připojil. Jako trenér ho vedl v Schalke a od tohoto zlatého období mají oba velmi dobrý vztah. Trenér Castilly se rozhodl přehodnotit své plány se skličující vyhlídkou převzetí prvního týmu Realu Madrid.

Ancelotti právě prodloužil smlouvu o dvě sezony a při svém návratu do klubu je velmi blízko zisku druhého double. Na druhou stranu jméno Xabiho Alonsa bylo zmiňováno jako jasná možnost, jak Itala v pravý čas nahradit. Po pěti sezonách práce s mladíky chce Raúl novou výzvu.

Odchod není jistý

Aby bývalý kapitán urychlil svůj přesun do velkých klubů, najal si agenta Pabla Barquera, který je známý tím, že s vynikajícími úspěchy řídil kariéru Rodriho, nyní hvězdu Manchesteru City a španělské reprezentace.

Raúl by dal přednost týmu mimo svou vlast. Každopádně jeho odchod z Realu stále není stoprocentně jistý. Mimo jiné i proto, že klub chce, aby zůstal, a sdělil mu, že bude respektovat jeho rozhodnutí, ať už bude jakékoli.

Druhou možností je Union Berlín. Ten po odvolání Urse Fischera hledá trenéra a Raúl je jedním z hlavních kandidátů. Informoval o tom německý Bild na své internetové verzi s vysvětlením, že jméno bývalé hvězdy Los Blancos už nějakou dobu koluje po kancelářích týmu z hlavního města a že berou jako samozřejmost, že Španěl je na seznamu Berlíňanů. „Byla by to bomba,“ napsal Bild bez dalších podrobností.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: as.com

Přidat komentář

Související články

Důležitá role Santiaga Solariho. Bývalý hráč a trenér ve funkci fotbalového ředitele Realu Madrid
Castilla a junioři

Důležitá role Santiaga Solariho. Bývalý hráč a trenér ve funkci fotbalového ředitele Realu Madrid

Zatímco si všichni myslí, že Real stále ještě slaví zisk dalšího evropského poháru, ve Valdebebas se už pilně pracuje na…
MARCA: Iker Bravo opouští Real Madrid. Mladý Španěl nenaplnil očekávání
Castilla a junioři

MARCA: Iker Bravo opouští Real Madrid. Mladý Španěl nenaplnil očekávání

Královský celek fotbalistu, který sice může počítat s četnými nabídkami z jiných klubů, ale stále je smluvně vázán na Bayer…
MARCA: Raúl Gónzález už rozhodl o své budoucnosti. Bude pokračovat u Castilly
Castilla a junioři

MARCA: Raúl Gónzález už rozhodl o své budoucnosti. Bude pokračovat u Castilly

V posledních dnech probíhají ve Valdebebas jednání a nejrůznější rozhodnutí. Sportovní management Realu jednal o budoucnosti mnoha hráčů a trenérů.…
Mario Martin chce zůstat v Realu Madrid a bojovat o svou šanci v prvním týmu
Castilla a junioři

Mario Martin chce zůstat v Realu Madrid a bojovat o svou šanci v prvním týmu

Real Madrid v létě opustila řada odchovanců akademie, kteří hledali pravidelný prostor v prvním týmu. Sergio Arribas, Carlos Dotor a…