Nuevo BilyBalet.cz! Vítejte na novém webu, v ráji fanoušků Realu Madrid

  Nuevo BilyBalet.cz! Vítejte na novém webu, v ráji fanoušků Realu Madrid

  Očekávané se stalo skutečností! Je nám ctí všechny čtenáře a fanoušky Realu Madrid poprvé přivítat na novém webu portálu BilyBalet.cz. Ten nabídne nejen moderní design, ale také mnoho vylepšení. Pojďte se o tom s námi přesvědčit.

  Nový design

  Jak jste se již jistě sami přesvědčili, nový design našeho portálu odpovídá moderní době. Je jednoduchý, přehledný a přitom bohatý. Nemohou samozřejmě chybět důležité barvy Realu Madrid, tedy bílá, zlatá a modrá.

  Zároveň jsme ponechali základní strukturu webu. Na hlavní stránce pochopitelně dominují články, ačkoliv zde najdete i další důležité prvky. Jen drobnými úpravami prošlo menu a zachováváme i další oblíbené prvky.

  Z reakcí fanoušků jsme vyslyšeli volání po aktualizované tabulce La Ligy na hlavní stránce, nově ji najdete hned pod boxem příštího a minulého zápasu Realu. Nový systém nám navíc umožňuje v případě potřeby snadné a rychlé úpravy.

  Účty a komentáře

  Velmi důležité pro nás bylo, abychom zanechali registrované účty a vy jste se tak nemuseli znovu registrovat. Spolu s účty navíc zůstaly také již existující komentáře. Postačí si tedy obnovit heslo. Konkrétní návod najdete ZDE.

  Právě sekce komentářů navíc prošla zásadní změnou. Nyní by měla být diskuze výrazně přehlednější a to jak na počítači, tak na mobilu. Navíc přibyly volitelné notifikace na e-mail, pokud někdo na váš komentář odpoví.

  V neposlední řadě jsme přidali možnost hodnotit komentáře lajkem či dislajkem.

  Exkluzivní obsah

  Kromě tradičního zpravodajství budeme nadále rozvíjet náš původní obsah. Ať už jde o netradiční články, magazín Real v srdci, podcasty, rubriku Mimo radar nebo třeba speciální akce, to vše najdete v rubrice Exkluzivně.

  Portál BilyBalet.cz se vždy vyznačoval tím, že chce svým čtenářům přinášet články, které jinde nenajdou. A v této praxi hodláme pokračovat i nadále. Věříme, že i díky tomu se k nám rádi vracíte.

  Merch BilyBalet.cz

  Rozvíjet chceme také náš merch, který jsme spustili teprve nedávno. Na první trička nám přišly velmi pozitivní ohlasy a věříme, že si v nabídce vyberete. Uděláte si tak radost a ještě portál BilyBalet.cz podpoříte.

  Ráj fanoušků Realu

  Naším neskromným cílem je, aby se portál BilyBalet.cz stal skutečným rájem pro fanoušky Realu Madrid. My sami jsme velkými příznivci Bílého baletu a chceme, aby se komunita v Česku a Slovensku nadále rozrůstala.

  Proto nezůstane jen u článků a exkluzivního obsahu. Projděte si naše sekce, brzy budou přibývat další. Chystáme například interaktivního průvodce Madridem a seznam „neznámých“ míst, které byste při návštěvě neměli minout.

  K tomu všemu chceme po „covidovém“ období opět častěji pořádat akce i mimo prostředí internetu. Ať už jde o společné sledování zápasů, větší srazy či fotbalové turnaje. Prostě se máte, na co těšit!

  Portál BilyBalet.cz oslaví v říjnu již 15 let od svého založení. Za tu dobu si získal tisíce věrných čtenářů a příznivců. První dárek k narozeninám už máme. A nehodláme polevit.

  Hala Madrid y Nada Mas!

  Důležité upozornění

  Přenos všech článků, komentářů a účtů je náročným procesem, proto bude ještě chvíli trvat, než web pojede 100% tak, jak jste zvyklí. V tuto chvíli ještě nelze některé starší články správně načíst, případně se u nich nenačítají komentáře. Občas může být web pomalejší. Vše je ale součástí procesu přenosu a brzy bude vše v pořádku.

  Děkujeme za trpělivost. Věříme, že výsledek stojí za to 🙂

  Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


  12 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Podcast Golazo: Magická Gipuzkoa v Baskicku aneb rodiště slavných trenérů
  Exkluzivně

  Podcast Golazo: Magická Gipuzkoa v Baskicku aneb rodiště slavných trenérů

  Víte, co mají společného Mikel Arteta, Xabi Alonso, Unai Emery nebo Julen Lopetegui? Ano, všichni jsou úspěšní fotbaloví trenéři. Ale…
  Podcast Golazo: Nálada týmů La Ligy před repre pauzou. Kdo září a kde se zlobí?
  Podcasty BilyBalet.cz

  Podcast Golazo: Nálada týmů La Ligy před repre pauzou. Kdo září a kde se zlobí?

  S výjimkou jednoho odloženého zápasu má za sebou La Liga kompletní čtyři kola. Jak to tak již bývá, úvod sezony…
  Podcast Golazo: Smrt Antonia Puerty. Mrazivý příběh, který spojil fotbalové Španělsko
  Exkluzivně

  Podcast Golazo: Smrt Antonia Puerty. Mrazivý příběh, který spojil fotbalové Španělsko

  Úterý 28. srpna roku 2007 se navždy zapsalo černým písmem do španělské fotbalové historie. Na následky zástavy srdce zemřel mladý…
  ANALÝZA: „Houba“ Bellingham řádí ve vápně soupeřů. Angličan přináší, co Realu chybělo
  Exkluzivně

  ANALÝZA: „Houba“ Bellingham řádí ve vápně soupeřů. Angličan přináší, co Realu chybělo

  Jen těžko si mohl představit lepší vstup do nového angažmá. Jude Bellingham nasázel v prvních dvou zápase za Real Madrid…