Nuevo BilyBalet.cz! Vítejte na novém webu, v ráji fanoušků Realu Madrid

Nuevo BilyBalet.cz! Vítejte na novém webu, v ráji fanoušků Realu Madrid

Očekávané se stalo skutečností! Je nám ctí všechny čtenáře a fanoušky Realu Madrid poprvé přivítat na novém webu portálu BilyBalet.cz. Ten nabídne nejen moderní design, ale také mnoho vylepšení. Pojďte se o tom s námi přesvědčit.

Nový design

Jak jste se již jistě sami přesvědčili, nový design našeho portálu odpovídá moderní době. Je jednoduchý, přehledný a přitom bohatý. Nemohou samozřejmě chybět důležité barvy Realu Madrid, tedy bílá, zlatá a modrá.

Zároveň jsme ponechali základní strukturu webu. Na hlavní stránce pochopitelně dominují články, ačkoliv zde najdete i další důležité prvky. Jen drobnými úpravami prošlo menu a zachováváme i další oblíbené prvky.

Z reakcí fanoušků jsme vyslyšeli volání po aktualizované tabulce La Ligy na hlavní stránce, nově ji najdete hned pod boxem příštího a minulého zápasu Realu. Nový systém nám navíc umožňuje v případě potřeby snadné a rychlé úpravy.

Účty a komentáře

Velmi důležité pro nás bylo, abychom zanechali registrované účty a vy jste se tak nemuseli znovu registrovat. Spolu s účty navíc zůstaly také již existující komentáře. Postačí si tedy obnovit heslo. Konkrétní návod najdete ZDE.

Právě sekce komentářů navíc prošla zásadní změnou. Nyní by měla být diskuze výrazně přehlednější a to jak na počítači, tak na mobilu. Navíc přibyly volitelné notifikace na e-mail, pokud někdo na váš komentář odpoví.

V neposlední řadě jsme přidali možnost hodnotit komentáře lajkem či dislajkem.

Exkluzivní obsah

Kromě tradičního zpravodajství budeme nadále rozvíjet náš původní obsah. Ať už jde o netradiční články, magazín Real v srdci, podcasty, rubriku Mimo radar nebo třeba speciální akce, to vše najdete v rubrice Exkluzivně.

Portál BilyBalet.cz se vždy vyznačoval tím, že chce svým čtenářům přinášet články, které jinde nenajdou. A v této praxi hodláme pokračovat i nadále. Věříme, že i díky tomu se k nám rádi vracíte.

Merch BilyBalet.cz

Rozvíjet chceme také náš merch, který jsme spustili teprve nedávno. Na první trička nám přišly velmi pozitivní ohlasy a věříme, že si v nabídce vyberete. Uděláte si tak radost a ještě portál BilyBalet.cz podpoříte.

Ráj fanoušků Realu

Naším neskromným cílem je, aby se portál BilyBalet.cz stal skutečným rájem pro fanoušky Realu Madrid. My sami jsme velkými příznivci Bílého baletu a chceme, aby se komunita v Česku a Slovensku nadále rozrůstala.

Proto nezůstane jen u článků a exkluzivního obsahu. Projděte si naše sekce, brzy budou přibývat další. Chystáme například interaktivního průvodce Madridem a seznam „neznámých“ míst, které byste při návštěvě neměli minout.

K tomu všemu chceme po „covidovém“ období opět častěji pořádat akce i mimo prostředí internetu. Ať už jde o společné sledování zápasů, větší srazy či fotbalové turnaje. Prostě se máte, na co těšit!

Portál BilyBalet.cz oslaví v říjnu již 15 let od svého založení. Za tu dobu si získal tisíce věrných čtenářů a příznivců. První dárek k narozeninám už máme. A nehodláme polevit.

Hala Madrid y Nada Mas!

Důležité upozornění

Přenos všech článků, komentářů a účtů je náročným procesem, proto bude ještě chvíli trvat, než web pojede 100% tak, jak jste zvyklí. V tuto chvíli ještě nelze některé starší články správně načíst, případně se u nich nenačítají komentáře. Občas může být web pomalejší. Vše je ale součástí procesu přenosu a brzy bude vše v pořádku.

Děkujeme za trpělivost. Věříme, že výsledek stojí za to 🙂

Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


12 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Majitel Ronaldo. Jak se legendě Realu daří řízení Valladolidu a co mu vyčítají fanoušci?
Exkluzivně

Majitel Ronaldo. Jak se legendě Realu daří řízení Valladolidu a co mu vyčítají fanoušci?

Díky hráčské kariéře se stal světovou fotbalovou modlou, ke které vzhlížely a vzhlíží miliony mladých hráčů. Ronaldo Nazario ale po…
SPECIÁL k finiši La Ligy: Kde nás čekají největší boje a na co všechno se těšit?
Exkluzivně

SPECIÁL k finiši La Ligy: Kde nás čekají největší boje a na co všechno se těšit?

Třicet kol La Ligy je za námi, osm před námi. Finiš nejvyšší španělské soutěže bude tradičně napínavý a jistě emocemi…
Maestro Carlo Ancelotti. Jak buduje vztahy s hráči a v čem je Italovo kouzlo?
Podcasty BilyBalet.cz

Maestro Carlo Ancelotti. Jak buduje vztahy s hráči a v čem je Italovo kouzlo?

Má za sebou úspěchy jako hráč i trenér. Jeho svěřenci, kolegové, ale i například novináři na něj nedají dopustit. Carlo…
Průvodce Madridem. Fotbal, top místa k vidění i atrakce, tapas bary a noční život
Exkluzivně

Průvodce Madridem. Fotbal, top místa k vidění i atrakce, tapas bary a noční život

Madrid. Hlavní město Španělska a mnohamilionová metropole, která nabízí návštěvníkům nekonečné množství zábavy a zážitků. Vypravte se s námi na…