Nový rok, nový BilyBalet.cz. Představujeme novinky, změny a klíčové priority portálu

Nový rok, nový BilyBalet.cz. Představujeme novinky, změny a klíčové priority portálu

S novým rokem 2022 přichází také několik menších i větších změn na portálu BilyBalet.cz. Věříme, že budou k samozřejmě k dobru našeho webu a našich věrných čtenářů i občasných návštěvníků. Pojďme se společně podívat, co nás v následujícím období čeká.

Jednou z hlavních novinek bude rozšíření sekce Přestupy. Nově totiž budeme chtít informovat nejen o přestupech v rámci Realu Madrid, těšit se můžete i na spekulace z dalších TOP 5 lig Evropy. Nebudeme informovat o všech přesunech, ale nabídneme ty nejzajímavější spekulace a kauzy.

Reagujeme tak na fakt, že právě informace o přestupech patří mezi nejoblíbenější články mezi fanoušky. Zároveň se nemusíte obávat, že bychom se měnili v britský bulvár, když to řeknu trochu nespisovně, určitě nebudeme psát o každé kachně 🙂 Vybereme si jen skutečně zajímavé věci a spekulace.

Jak jste si už možná všimli, drobnou proměnou prošlo také naše menu. Další menší úpravy navíc ještě chystáme. Nové menu tak bude odpovídat našim klíčovým prioritám. Pojďme rovnou k nim.

Novinky ohledně Realu

Samozřejmost, ale zmínit ji musíme. Informovat vás o novinkách ohledně Realu Madrid pochopitelně plánujeme i nadále, na tom se nic měnit nebude. Ať už jde o informace k zápasům, tiskové konference a spoustu dalších zajímavostí, můžete se na nás spolehnout, že uděláme maximum.

Exkluzivní články

Naší velkou předností jsou ovšem také články, které jinde nenajdete. A právě na exkluzivním obsahu budeme chtít nadále hodně stavět. Těšit se tak můžete na další články z rubrik Mimo radar či Pozoruhodné příběhy RM a také na občasné analýzy a další texty.

Exkluzivní články »

Přestupy a spekulace

Jak již bylo zmíněno výše, ještě větší prostor u nás dostanou články o přestupech a přestupové spekulace. Nově je totiž rozšíříme i mimo Real Madrid a budeme se věnovat tomu nejzajímavějšímu z TOP 5 lig Evropy. Nemáme ambici obsáhnout všechny přestupy, chceme ale přinášet to nejzajímavější.

Newslettery

Naše newslettery zasíláme od léta, zatím vše běželo spíše ve zkušebním režimu. Od roku 2022 ale budeme vaše e-mailové schránky zásobovat pravidelně. Rozesílat budeme více rubrik včetně zpravodaje BilyBalet.cz. Pokud se přihlásíte k odběru Newsletteru, dostanete tak exkluzivní čtení i přehled o novinkách.

Více o Newsletteru »

Podcasty

Změnu hlásíme v naší podcastové sekci. Po více než dvou letech rušíme pravidelné díly Co na to Madridistas, ve kterých jsme se věnovali aktuálnímu dění. Nově budeme přinášet pouze exkluzivní rozhovory a tématické speciály. Víme, že podcastů je v poslední době až příliš, proto se chceme soustředit jen na to nejzajímavější.

Real v srdci

Kde naopak nic neměníme, to je vydávání unikátního magazínu Real v srdci. Časopis vznikl v roce 2021 a získal si obrovskou základnu čtenářů, za což jsme moc rádi. Nadále počítáme s tím, že magazín bude vycházet 4x ročně a vždy v něm najdete mnoho zajímavého obsahu. Všechna čísla najdete ZDE.

Tipovačka a soutěže

V průběhu zimy chceme po delší době opět obnovit naší tipovačku na vybrané zápasy evropských soutěží, kterou budeme pravidelně vyhodnocovat. Častěji budeme pořádat také další soutěže o zajímavé ceny, první z nich spustíme ještě v lednu.

Věříme, že vás naše novinky potěšily a že nám zachováte přízeň i v roce 2022!

Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


5 Komentářů

Přidat komentář

Související články

SPECIÁL k finiši La Ligy: Kde nás čekají největší boje a na co všechno se těšit?
Exkluzivně

SPECIÁL k finiši La Ligy: Kde nás čekají největší boje a na co všechno se těšit?

Třicet kol La Ligy je za námi, osm před námi. Finiš nejvyšší španělské soutěže bude tradičně napínavý a jistě emocemi…
Maestro Carlo Ancelotti. Jak buduje vztahy s hráči a v čem je Italovo kouzlo?
Exkluzivně

Maestro Carlo Ancelotti. Jak buduje vztahy s hráči a v čem je Italovo kouzlo?

Má za sebou úspěchy jako hráč i trenér. Jeho svěřenci, kolegové, ale i například novináři na něj nedají dopustit. Carlo…
Průvodce Madridem. Fotbal, top místa k vidění i atrakce, tapas bary a noční život
Podcasty BilyBalet.cz

Průvodce Madridem. Fotbal, top místa k vidění i atrakce, tapas bary a noční život

Madrid. Hlavní město Španělska a mnohamilionová metropole, která nabízí návštěvníkům nekonečné množství zábavy a zážitků. Vypravte se s námi na…
STATISTIKY podzimu Realu: Kdo nejčastěji střílel, fauloval či získával míče?
Exkluzivně

STATISTIKY podzimu Realu: Kdo nejčastěji střílel, fauloval či získával míče?

Fotbalisté Realu Madrid se již začali připravovat na další náročnou část sezony, my se ale ještě vrátíme k odehranému podzimu.…