NOVINKA: Newsletter BilyBalet.cz! Přidej se a užij si skvělý obsah, výhody i dárek

Čas 16. 07. 2021, 14:12 | Autor podvinho
Nový Newsletter BilyBalet.cz
Nový Newsletter BilyBalet.cz

Odhalujeme další z velkých novinek portálu BilyBalet.cz! Spouštíme nový Newsletter, který bude fanoušky pravidelně zásobovat zajímavostmi a dalšími speciálními akcemi. Pro všechny nové odběratele jsme navíc přichystali příjemné překvapení.

Unikátní obsah

Newsletter BilyBalet.cz je zpravodajem, který bude přihlášeným uživatelům chodit do e-mailu. A nemusíš se bát, že bychom tě spamovali e-maily k ničemu. Naopak, naší zásadou je, že každý odeslaný newsletter musí mít přidanou hodnotu pro jeho čtenáře. Toho se budeme držet.

Posílat newslettery budeme pravidelně, ale nikoliv v konkrétně určené dny. Chceme mít totiž jistotu, že vždy bude stát za to. Nechceme jen posílat za každou cenu texty o ničem. Počítáme s tím, že kadence newsletterů bude přibližně 1x za týden až 14 dnů.

Jdeš do toho?

Neváhej a přidej se k nám! Newslettery budou pro všechny odběratele zdarma. Hned po přihlášení navíc získáš do své e-mailové schránky dárek - exkluzivní článek ve speciálním grafickém zpracování.

Klikni na odkaz níže, vyplň svou e-mailovou adresu a je hotovo!

Odebírat Newsletter »

Hotovo? Super, moc díky za důvěru! Věříme, že ji nezklameme. Užij si první překvapení ve svém e-mailu a už brzy se můžeš těšit na další zajímavosti. Hala Madrid!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!