Nico Paz si hledá místo mimo Real Madrid i v něm

Nico Paz si hledá místo mimo Real Madrid i v něm
Nico Paz při debutu (zdroj: realmadrid.com)

Nico Paz si hledá své místo buď v Realu Madrid, nebo mimo něj. Neví, kde bude hrát v příští sezoně, a v současné době se rozhoduje, zda bude pokračovat v Castille i třetí sezonu, nebo si bude hledat angažmá mimo Real Madrid. Pokud by pokračoval, jeho místo by bylo v prvním týmu. V současné době rodák z Tenerife vyhodnocuje svoji situaci a analyzuje telefonáty z týmů jako Leganés, přičemž čeká na rozhodnutí.

Přestože by se Nico Paz mohl v létě objevit na začátku přípravy prvního týmu Los Blancos, vzhledem k tomu, jak komplikované je pro Ancelottiho mít hráče k dispozici kvůli Euru a Copa América, jeho stálé místo v prvním týmu nebude. On sám to dobře ví.

Real Madrid s ním počítá, ale stejně jako v případě jiných hráčů z Castilly trenéři a ředitelé nevidí možnost jeho růstu mimo klub, pokud nedostane zajímavou nabídku a klub, kde by mohl pokračovat ve svém rozvoji. V takovém případě by byl stále pod kontrolou Realu Madrid. Stále panuje velká důvěra v jeho schopnosti a potenciál, byť v posledních měsících minulé sezóny se vůbec nedostával do zápasových nominací Carla Ancelottiho.

V polovině sezóny měl Nico Paz situaci pod kontrolou. Zdálo se, že vyrazil dveře a všechny možné zdi pro svůj příchod do prvního týmu, dokonce vstřelil gól v Lize mistrů, ale po pohárovém zápase s Arandinou se vše změnilo. Carlo Ancelotti jej přestal povolávat.

V minulé sezóně nastoupil osmkrát za první tým, ale od ledna po prvním pohárovém utkání za áčko Realu Madrid už nehrál. Jeho domovem byla opět Castilla.

Po návratu do Raúlova týmu na to šel od píky a sezónu zakončil s 29 vystoupeními a 10 góly. Čísla a herní vliv podobný jako u jiných mládežníků v předchozích letech, například Arribase, který nakonec minulé léto přestoupil do Almeríe.


Zdroj: marca.com

Přidat komentář

Související články

První sponzorská smlouva Mbappého po přestupu do Madridu. Těžit z ní bude i Real
Mužstvo

První sponzorská smlouva Mbappého po přestupu do Madridu. Těžit z ní bude i Real

Útočník podepsal svou první sponzorskou smlouvu jako hráč Realu Madrid. Královský celek může na této aktivitě svého hráče také vydělat.…
AS: Stále větší napětí kolem Lunina
Mužstvo

AS: Stále větší napětí kolem Lunina

Budoucnost Andrije Lunina je stále zahalena mlhou nejistoty. Svůj podíl na tom má i osobnost Jorgeho Mendese, portugalského agenta, který…
AS: Leganés ocení Daniho Carvajala
Mužstvo

AS: Leganés ocení Daniho Carvajala

Starosta města Leganés Miguel Ángel Recuenco potvrdil, že po triumfu španělského národního týmu na letošním mistrovství Evropy se uskuteční speciální…
OFICIÁLNĚ: Představeny venkovní dresy pro sezónu 2024/25. Odkazují na La Décimu
Mužstvo

OFICIÁLNĚ: Představeny venkovní dresy pro sezónu 2024/25. Odkazují na La Décimu

Real Madrid představil venkovní sadu dresů pro nadcházející sezónu. Tentokrát se klub rozhodl pro oranžovou barvu. Klub o tom informoval…