Nad čím ještě Kylian Mbappé váhá? Očekáváné oznámení o jeho budoucnosti nepřišlo

Nad čím ještě Kylian Mbappé váhá? Očekáváné oznámení o jeho budoucnosti nepřišlo

Kylian Mbappé v rozhovoru pro TF1 neřekl nic o své budoucnosti. Le Parisien informuje, o čem ve skutečnosti neustále Francouz přemýšlí.

„Být nejcennějším fotbalistou na světě mi nezpůsobuje závratě. Tyto peníze nejdou do mé kapsy, ale jsou vyměňovány mezi kluby. Nemyslím na to. Užívám si každý den a vím, že mám štěstí. Chci jen vyhrávat, “ řekl Mbappé v úterním rozhovoru pro TF1.

Tato odpověď byla nejblíže tématu jeho budoucnosti nebo letnímu přestupu. Ve zkratce: Útočník nic neodhalil a neprozradil plán své budoucnosti.

Le Parisien dospěl k závěru, že si ještě musíme počkat na rozhodnutí 22letého mladíka, který upřednostňuje dokončení sezóny s Paris Saint-Germain. Existuje mnoho náznaků, že se připojí k národnímu týmu a před EUREM nic neoznámí. Pařížský deník tvrdí, že fotbalista stále uvažuje o dvou věcech.

Rozhovory mezi hráčem a PSG stále probíhají a stále nebylo dosaženo dohody o době trvání potenciální nové smlouvy. Les Parisiens nabízí Kylianovi tříletou dohodu do roku 2025. Tyto nabídky obdrželi také Neymar a Draxler.

Podpis takové dohody by však v praxi znamenal, že by Mbappé mohl přemýšlet o odchodu nejdříve v roce 2024, což je pro něj příliš dlouhá doba. Francouz je ve velkém pokušení hrát za Real Madrid nebo Liverpool. Deník zdůrazňuje, že oba kluby na něj udělaly dojem svou historií a pozicí ve světovém fotbalu.

Noviny poukazují na to, že i když Mbappé zůstane na další sezónu, pak se jeho rozhodnutí bude týkat pouze tohoto jednoho roku. Teoreticky by to znamenalo, že kdyby se nyní rozhodl zůstat, byl by připraven podepsat smlouvu do roku 2023, tím by si v příští sezóně ponechal způsob, jak odejít, a klubu možnost vydělat na něm nějaké peníze.

Le Parisien uvádí, že tým chce, aby Kylian zůstal, i když pouze prodloužení smlouvy o jeden rok by ho postavilo do jiného světla než Neymara, který už má dohodu do roku 2025.

Rozdíl však spočívá v tom, že Neymar ve skutečnosti nevzbudil tolik zájmu jako jeho kolega, pro kterém touží Real Madrid, Liverpool, Barcelona, ​​Chelsea a City.

Délka smlouvy a časová perspektiva jsou jedním aspektem. Druhým jsou sportovní záruky, o nichž se tolik diskutuje při popisu budoucnosti 22letého hráče.

Neymar také požadoval, aby klub přišel s přesvědčivým plánem do budoucna, a nakonec představitelům klubu důvěřoval. Mbappé stále čeká na vývoj, zejména na profil a jména hráčů, kteří by letos v létě posílili PSG.

Ve Francii se zdůrazňuje, že v současné době postrádá mužstvo solidního pravého beka a záložníka, který by kombinoval fotbalovou kvalitu s fyzickými předpoklady.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: Le Parisien

15 Komentářů

Přidat komentář

Související články

MARCA: Představení Mbappého by mohlo proběhnout ještě před startem EURA
Přestupy

MARCA: Představení Mbappého by mohlo proběhnout ještě před startem EURA

Francouz chce jet na turnaj s klidnou hlavou, a proto by byl nejraději, kdyby se vše dořešilo ještě před začátkem…
Mbappé: To, co mě čeká, bude magické
Přestupy

Mbappé: To, co mě čeká, bude magické

Kylian Mbappé ve čtvrtek v Paříži odhalil svou voskovou figurínu, která poputuje do muzea Madame Tussauds v Berlíně. U příležitosti…
COPE: Zájem Realu Madrid o Daviese a Yora ochabl. Klub se soustředí na své odchovance
Přestupy

COPE: Zájem Realu Madrid o Daviese a Yora ochabl. Klub se soustředí na své odchovance

Rádio COPE uvedlo, že Real by rád získal zpět Rafu Marína a Miguela Gutiérreze. Carlo Ancelotti se o oba obránce…
Mění Real Madrid priority pro letní přestupové období? Hvězdu nejspíše nahradí odchovanec
Přestupy

Mění Real Madrid priority pro letní přestupové období? Hvězdu nejspíše nahradí odchovanec

Real Madrid se po dohodě s Kylianem Mbappém soustředí na další letní přestupy. Dva hráči, kteří jsou považováni za klíčové…