Tým nadále zůstává v Pamploně, kvůli špatnému počasí se letadlo nemůže vrátit do Madridu

Čas 10. 01. 2021, 17:13 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com
Real Madrid
Real Madrid

Třetí noc v Pamploně před sebou má výprava Realu, načež se klub rozhodl, že zítra se letadlo s celou posádkou vydá do Málagy, kde se ve čtvrtek utká s Bilbaem v rámci španělské Supercopy.

O špatném počasí panujícím ve Španělsku ví snad celá Evropa, v Madridu leží velká sněhová pokrývka celá doprava je naprosto paralzována. A právě proto, se již druhý den nemůžou hráči Realu vrátit domů za svými rodinami, ale čeká je další noc na hotelu.

A jelikož je blízko do zápasu proti Bilbau, klub se rozhodl, že z Pamplony poletí rovnou do Málagy, kde k onomu zápasu v čtvrtek dojde. V Málaze rovněž budou lepší podmínky pro trénink.

V případě výhry se pak celá posádka přesune rovnou do Sevilly, kde je v neděli na programu finále španělského Superpoháru. Soupeřem bude buď Real Sociedad nebo Barcelona.

Již tři dny poté, 20. ledna dojde k souboji proti Alcoyanu v rámci Copa del Rey a další tři dny poté, 23. ledna ligový zápas proti Alavésu. Přičteme-li souboj s Osasunou, Real odehraje celkem 5 venkovních zápasů, než se opět představí v Madridu. Zároveň Real navštíví sever, jih a východ Španělska.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (47 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!