Lucas Vázquez odmítl první nabídku obnovení smlouvy: Uvidíme, není to jen na mně

Čas 04. 01. 2021, 23:31 | Autor thjuks | Zdrojmarca.com
Lucas Vázquez
Lucas Vázquez

Odchovanec Realu Lucas Vázquez má ve 29 letech životní formu. Poprvé v kariéře je klíčovým hráčem týmu. A to je situace, kdy si hráč obvykle může diktovat super podmínky. Jenže je tu covid, kdy kluby nemohou utrácet jako dříve.

Hned třem hráčům základní sestavy Los Blancos končí letos smlouva. Jsou to Lucas Vázquez, Lukas Modrić a hlavně kapitán Sergio Ramos.

Ačkoliv se vše (tak trochu zbytečně) řeší na poslední chvíli, o postoji Modriće se nepochybuje, obnovení kontraktu by mělo být jen otázkou dní. S Ramosem je to už horší, o tom jsme ostatně psali zde.

Vázquez byl ještě v létě jednou nohou z Realu Madrid, obnova smlouvy nebyla na pořadu dne. O pár měsíců později je vše jinak. Neexistuje důvod, proč nechtít kontrakt, který končí na 30. června 2021, obnovit

Španěl měl už před sekáním mezd z důvodu krize roční plat kolem 3 milionů eur (jen pro srovnání: Alaba z Bayernu chce údajně 10 milionů eur ročně), nevadí mu bojovat o sestavu z pozice náhradníka a umí zahrát v obraně, záloze i útoku.

Od prvního ledna může Vázquez vyjednávat s novým klubem o smlouvě v novém angažmá. Začíná hra o čas, protože první nabídku kontraktu podle zdrojů deníku Marca hráč odmítl. „Uvidíme, co se stane. Není to jen na mně,“ řekl nedávno Vázquez.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!