Mariano Díaz musí do karantény. V pondělí byl pozitivně testován na nemoc Covid-19

Čas 28. 07. 2020, 14:49 | Autor Laša | Zdrojas.com
Mariano Díaz
Mariano Díaz

Bez Mariana Díaze se bude muset pravděpodobně obejít Real Madrid v odvetě osmifinále Ligy mistrů na hřišti Manchesteru City 7. srpna. Hráč byl totiž v pondělí ve Valdebabas otestován na koronavirus. Výsledky testu bohužel byly pozitivní. Mariano tak musí do karantény.

Mariano je tak v současné době v domácí izolaci. Nákaza u něj byla zjištěna v rámci preventivního testování ve Valdebabas. V karanténě bude Mariano do té doby, dokud nebude mít dva negativní výsledky testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 během 24 hodin. 

V tuhle chvíli je nepravděpodobné, že by stihl odvetný zápas osmifinále Ligy mistrů. Na Etihad Stadium v Manchesteru budou Los Blancos hrát 7. srpna. 

Dle všeho jde o jediného hráče, u něhož byla nákaza zjištěna. Tým se v pondělí sešel ve Valdebabas po týdenní pauze, kterou hráči po skončení La Ligy dostali. Na přítomnost koronaviru byli otestováni všichni hráči i realizační tým.

Dle vyjádření klubových lékařů je průběh nákazy u Mariana bezpříznakový. „Hráč má skvělý zdravotní stav. Podle protokolů však musí být v domácí karanténě," stojí v klubové zprávě. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!