Mariano Díaz musí do karantény. V pondělí byl pozitivně testován na nemoc Covid-19

Mariano Díaz musí do karantény. V pondělí byl pozitivně testován na nemoc Covid-19
Mariano

Bez Mariana Díaze se bude muset pravděpodobně obejít Real Madrid v odvetě osmifinále Ligy mistrů na hřišti Manchesteru City 7. srpna. Hráč byl totiž v pondělí ve Valdebabas otestován na koronavirus. Výsledky testu bohužel byly pozitivní. Mariano tak musí do karantény.

Mariano je tak v současné době v domácí izolaci. Nákaza u něj byla zjištěna v rámci preventivního testování ve Valdebabas. V karanténě bude Mariano do té doby, dokud nebude mít dva negativní výsledky testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 během 24 hodin. 

V tuhle chvíli je nepravděpodobné, že by stihl odvetný zápas osmifinále Ligy mistrů. Na Etihad Stadium v Manchesteru budou Los Blancos hrát 7. srpna. 

Dle všeho jde o jediného hráče, u něhož byla nákaza zjištěna. Tým se v pondělí sešel ve Valdebabas po týdenní pauze, kterou hráči po skončení La Ligy dostali. Na přítomnost koronaviru byli otestováni všichni hráči i realizační tým.

Dle vyjádření klubových lékařů je průběh nákazy u Mariana bezpříznakový. „Hráč má skvělý zdravotní stav. Podle protokolů však musí být v domácí karanténě,“ stojí v klubové zprávě. 


Zdroj: as.com

4 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Vinícius tváří Brazílie a jednou z největších značek mistrovství světa
Mužstvo

Vinícius tváří Brazílie a jednou z největších značek mistrovství světa

Vinícius Júnior je dnes jednou z hlavních tváří světového šampionátu. Na hřišti táhne brazilskou reprezentaci a mimo něj má už…
Mourinho: Můj Real Madrid vstřelil v jedné ligové sezóně 121 gólů. Jak moc defenzivní jsme byli?
Mužstvo

Mourinho: Můj Real Madrid vstřelil v jedné ligové sezóně 121 gólů. Jak moc defenzivní jsme byli?

José Mourinho se poprvé od návratu do Realu Madrid vyjádřil a poskytl rozhovor americkému magazínu Vanity Fair. S trenérem Los…
Mourinho vidí v Bernardu Silvovi lék na problémy Realu s kontrolou hry
Mužstvo

Mourinho vidí v Bernardu Silvovi lék na problémy Realu s kontrolou hry

Bernardo Silva přichází do Real Madridu jako volný hráč po devíti sezonách v Manchesteru City. Jak uvádí The Athletic, jeho…
Arda, úsměvy a slzy
Mužstvo

Arda, úsměvy a slzy

Byl jednou z mála dobrých zpráv v sezoně Real Madridu, ale mistrovství světa nasadilo hořkou tečku za rokem, v němž…