Poslední šance pro Jamese pod Zidanem?

Čas 17. 05. 2020, 17:33 | Autor Hawk | Zdrojmarca.com
James s pohárem z MS klubů
James s pohárem z MS klubů

Pokud půjde vše podle plánu, tak by se měla LaLiga znovu rozehrát na začátku června. James Rodríguez je zdravý a mohla by to tak být jeho poslední šance pod Zidanem.

Španělská LaLiga by měla začít 12. nebo 19. června. Během dvou měsíců by se tak mělo stihnout odehrát 11 kol. Za daných okolností se budou hrát 2 zápasy týdně, což znamená, že rotace v týmu bude hrát obrovskou roli. Navíc musíme říct, že hlavní změnou je to, že od restartu LaLigy se může střídat hned 5x. Možná je to jen malý detail, ale během června a července budou ve Španělsku vysoké teploty, což určitě také ovlivní únavu hráčů. Přeci jen se v těchto měsících za normálních okolností nehraje.  

Právě i takovéto detaily by mohly pomoci Jamesovi dostat se opět do sestavy. Všichni víme, že James prožíval a vlastně stále prožívá velmi těžké časy pod Zidanem a úplně není jeho oblíbencem. Ovšem tato situace, která momentálně ve Španělsku a ve světě je, by mu mohla dát novou příležitost se opět pokusit ukázat, co v něm je.

Co ovšem musíme také zmínit je to, že konkurence bude opravdu obrovská. Marco Asensio a Eden Hazard už jsou oba v plném tréninku. Dále tu je pak Rodrygo, Vinícius, Gareth Bale, Brahim Diaz nebo třeba Lucas a Isco. V této konkurenci to bude pro Jamese velmi těžké, ale né nemožné. Pokud se dostane na trávník, tak bude muset předvést 100% výkon.

Zinedine Zidane už jednu LaLigu vyhrál, a to hlavně díky rotaci v týmu. Co si myslíte vy, měl by James ještě dostat šanci a nebo byste ho radši prodali do jiného klubu? Stále se spekuluje o zájmu Atletika Madrid.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!