Toni Kroos: Věděl jsem, že Rodrygo penaltu promění. Valverde nám hodně pomohl

Čas 13. 01. 2020, 08:49 | Autor Laša | Zdrojas.com
Silná záložní řada Los Blancos!
Silná záložní řada Los Blancos!

Skvělý miniturnaj odehrál Toni Kroos. V semifinále proti Valencii dal gól z rohového kopu. Ve finále proti Atléticu Madrid sice střídal, měl však velký vliv na to, že mladý Brazilec Rodrygo šel kopat pokutový kop.

Rival ve finále. „Je speciální, když finále hrajete proti městskému rivalovi. Atlético odehrálo proti nám lepší zápas, než proti Barceloně. První poločas byl velice obtížný, pak jsme se zlepšili. Ale hrát proti Atléticu je vždy velice těžké.

Gól z rohu. „Někdy musíte rychle zareagovat. Viděl jsem brankáře Valencie, jak hovoří na své hráče, tak jsem to tam rychle napálil.

Rodrygova penalta. „Bylo docela těžké vybrat pět střelců. Ale znám Rodryga z tréninků i zápasů. Vím, že má excelentní střelu. V 18 letech je normální, že se v takto vypjatém okamžiku obáváte, ale věřil jsem, že to Rodrygo zvládne. Říkal jsem mu, že není důvod se čeho bát.

Valverde. „Morata se řítil do jasné brankové příležitosti, která mohla skončit gólem v době, kdy bychom již neměli moc času pro reakci. Fede se rozhodl správně. I když byl vyloučen, v tu chvíli nám ohromně pomohl.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!