Kapitán Ramos pronesl na tréninku motivační řeč, Isco se spoluhráčům omluvil

Čas 08. 03. 2019, 10:11 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Real Madrid promrhal za jeden týden naději na tři trofeje a není divu, že z klubu přicházela jedna negativní zpráva za druhou. Sergio Ramos se ale ukázal jako správný kapitán a tým motivoval.

Po domácím debaklu 1:4 s Ajaxem a vypadnutí z Ligy mistrů to v madridském klubu vřelo. Sergio Ramos se údajně ostře pohádal s prezidentem Florentinem Pérezem, uražený Isco zase odmítl jet s týmem na zápas autobusem, když se dozvěděl, že chybí v nominaci na utkání.

Deníky po celém světě se předhánějí v senzačních článcích o tom, kdo odejde a kdo je nespokojený. Fanoušci Realu jsou pochopitelně naštvaní. Ale i to přináší fotbal.

Dobře to ví zkušený Sergio Ramos. Proto podle deníku Marca ve čtvrtek na tréninku předstoupil před své spoluhráče a bez účasti trenérského týmu si vzal hlavní slovo.

Kapitán Bílého baletu všem hráčům jasně připomněl, že sezona ještě neskončila. Zdůraznil jim, že do každého z následujících 12 zápasů La Ligy musí dát všechno a že musí být jednotní. Ramos zároveň všechny spoluhráče motivoval.

Jediným, kdo „narušil“ Ramosův monolog, byl Isco. Ten se totiž všem omluvil za své chování před zápasem s Ajaxem. Španěl si uvědomil, že nenasednout do týmového autobusu bylo chybou. Jak zdůraznil Ramos, osobní konflikty nesmí ovlivnit tým.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!