Marca, As: Hádka mezi Pérezem a Ramosem. Vyplaťte mě a já odejdu, řekl kapitán

Čas 07. 03. 2019, 17:04 | Autor Laša | Zdrojas.com, marca.com
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Dva dny po vyřazení Realu Madrid z Ligy mistrů vyplouvají na povrch různé zprávy. Většinou negativního rázu. Přední španělské deníky Marca i As dnes informovaly, že se krátce po utkání odehrála výměna názorů mezi Florentino Pérezem a Sergio Ramosem.

Florentino Pérez po utkání přišel za hráči do kabiny, kde jim vytýkal jejich přístup k utkání. Přítomen byl i Sergio Ramos, který proti Ajaxu kvůli karetnímu trestu nehrál. Prezident Realu postupem času začal zvyšovat hlas, kritizoval odhodlání hráčů v posledních třech utkáních, přičemž měl použít slovo „vergonzoso“, tedy hanebné.

Sergio Ramos se ale postavil za tým a pustil se s prezidentem do diskuze. Obvinil ho i celé vedení klubu ze špatného naplánování letošní sezóny. Za hlavního viníka výbuchu Realu měl označit přímo Péreze.

Ramos měl na závěr v zápalu diskuze říct: „Vyplaťte mě a já z klubu odejdu.“ Pak z kabiny měl odejít, ale hodil při tom na Péreze ještě jeden pohled a oznámil mu: „Dal jsem vám všechno. Nasadil bych život za tento znak, za tento klub, dokonce i za vás.“ Zbytek týmu této výměně názorů mlčky přihlížel.

Po této hádce dvou předních figur Realu Madrid se ještě Pérez účastnil jednání rady, kde navrhl, aby byl od týmu okamžitě odvolán Santiago Solari. Jednání trvalo do druhé hodiny ranní. Na závěr nebylo učiněno žádné rozhodnutí. Rada chtěla nechat emoce opadnout a vše řešit s klidem.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (65 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!