COPE: Marcelo se v pondělí sešel se Sánchezem, po sezóně bude přemýšlet o své budoucnosti

Čas 19. 02. 2019, 19:50 | Autor S3F1K | Zdrojas.com
Shledají se tito dva opět v jednom týmu?
Shledají se tito dva opět v jednom týmu?

Že Marcelo letos na hřišti nezáří, to všichni víme. Šancí už měl dostatek, ale stále to není ten starý dobrý Marcelo, který byl postrachem pro každého soupeře, co se týče ofenzivního přínosu, ale i své obranné činnosti. Španělská stanice COPE nyní přinesla informaci, že obránce je nespokojený je svojí situací a po sezóně bude řešit, zda v hlavním městě Španělska zůstat, či nikoliv.

Třicetiletý obránce, který je v klubu od roku 2007 momentálně zažívá krušné období. Marcelovi se nedaří, nevrací se, nebrání, čehož již několikrát přímo využili soupeři, jak jsme psali ZDE. Nemá cenu si nic nalhávat, Marcelo je prostě z formy a momentálně je v sestavě spíše přítěží.

I proto se stále hlasitě mluví o jeho odchodu, byť má v Realu platnou smlouvu do roku 2022 a je druhým kapitánem královského velkoklubu. 

V jednom rozhovoru pro stanici Esporte Interativo prohlásil: „Pokud jsem na seznamu hráčů, které chce Real Madrid prodat, nemám s tím problém. Odejdu, pokud o mě nebudou mít zájem.“

Nahlas se mluví o Juventusu, kam před sezónou zamířil nejlepší hráč světa a nejlepší střelec Realu, Cristiano Ronaldo. Právě spojení těchto dvou by v Turíně rádi využili a jak se zdá, Brazilec by zřejmě nebyl proti. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!