Otevřená válka? Solariho reakce na Iscův tweet je vševypovídající

Čas 08. 02. 2019, 16:41 | Autor Hleďas | Zdrojmarca.com
Santiago Solari
Santiago Solari

Iscova pozice v Realu Madrid je každou hodinu horší a horší. Trenér Los Blancos Santiago Solari v rozhovoru před zítřejším derby naznačil, že není spokojený s tím, jak Isco přistupuje k tréninku. Aby toho nebylo málo, přivodil si Isco při pátečním tréninku dosud nespecifikované zranění, které jej takřka s jistotou vyřadí ze zítřejšího zápasu proti Atléticu.

O zájmu Barcelony o španělského záložníka a jeho následné reakci na Twitteru jsme Vás již informovali zde. Santiago Solari však evidentně s názorem svého svěřence nesouhlasí a na tiskové konferenci to dal dost jasně najevo. Argentinský kouč tentokrát překvapivě nedodržel pravidlo svého diplomatického projevu a na otázku, co si myslí o Iscově vyjádření na sociální síti, řekl následující: "Úkolem profesionálního fotbalisty je trénovat na 100% a vždycky být připravený pomoct týmu." Na další dotaz novináře na to, zda ho Iscův tweet naštval odpověděl výmluvným: "no...". Tomu, že vztahy mezi Solarim a Iscem jsou zřejmě na bodu mrazu, napovídá i Solariho další vyjádření, kterými reagoval na Iscovu stížnost na nedostatek příležitostí: "Fotbal je pouze o dřině a o talentu. Na tréninku do toho musíte dát všechno a být připravený na svou šanci."

Dál už však Solari pokračoval v zajetých kolejích: "Gareth Bale i Marco Asensio se lepší, všichni známe jejich schopnosti a víme, co všechno nám mohou dát. Jsme šťastní, že se každým dnem zlepšují, navíc mají skvělý přístup na tréninku i v zápasech."

Na konci rozhovoru ještě Solari vyjádřil respekt svému krajanovi a kouči Atlética Diegovi Simeonovi. 

Zápas s Atléticem Madrid začíná v sobotu v 16:15.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!