Bartomeu, prezident Barcelony: Budeme s Realem mluvit o budoucnosti Isca

Čas 08. 02. 2019, 11:17 | Autor Laša | Zdrojas.com, marca.com
Isco
Isco

Prezident FC Barcelony Josep Maria Bartomeu by přivítal Isca na Camp Nou v případě, že by se španělský záložník v létě rozhodl odejít z Realu Madrid. Španělský záložník, který je v současné době mimo základní sestavu Los Blancos, by se mohl stát hlavním cílem Katalánců pro letní přestupové období.

Bartomeu v rozhovoru pro rádio COPE potvrdil, že pokud Isco v létě bude na odchodu z Madridu, zařadí se Barcelona mezi vážné zájemce.

Pokud by ho naši trenéři chtěli, a pokud by Isco skutečně chtěl opustit Real Madrid, pak se o něj samozřejmě budeme ucházet. Za dobu, co jsem v Barceloně, k podobnému přestupu ještě nedošlo. Nemáme s Realem žádnou dohodu o tom, že bychom si nemohli přetahovat hráče. Každý tým chce mít ve svém týmu ty nejlepší hráče, aby byl co nejvíce konkurenceschopný. Budeme s Realem v létě hovořit o Iscově přestupu.“, uvedl Bartomeu.

Isco na svém twitteru ve čtvrtek opět hovořil o své případné budoucnosti, když reagoval na komentář Rubéna De la Reda, který v rozhovoru uvedl:

Pokud jde o situaci Isca, měl by si uvědomit, že Real Madrid na nikoho nečeká. Každý hráč v týmu je dost dobrý na to, aby mohl zaujmout jeho pozici. Pokud někdo z hráčů v Realu nemá výkonnost, která se od něj požaduje, nemůže se pak divit, že je přehlížen.

Na to Isco odpověděl:

Plně souhlasím s De la Redem, ale věci se mění, když nedostáváš tolik příležitostí, jako tví spoluhráči. Ale já stále tvrdě pracuji, připravuji se a čekám na svoji šanci! HALA MADRID!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (30 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!