Jesé lituje nevyužité šance, kterou mu Real dal. Co ho mrzí na bývalých spoluhráčích?

Jesé lituje nevyužité šance, kterou mu Real dal. Co ho mrzí na bývalých spoluhráčích?
Jesé ještě v dresu Realu (zdroj: realmadrid.com)

Jesé Rodríguez měl před sebou druhou budoucnost. Hovořilo se o něm jako o novém Raúlovi. Odchovanec Realu Madrid se ale nedokázal dát do formy po těžkém zranění a jeho kariéra šla strmě z kopce. Do toho přišly osobní problémy. Nedařilo se mu ani v PSG, Stoke nebo Las Palmas. Nyní se ale zdá, že si uvědomil chyb, které učinil.

Budoucnost. „Fotbal mi hodně chybí. Chci se k němu vrátit co nejdříve. Čas trávím tím, že čekám na to, až se otevře okno s přestupy. Cítím se dobře a jsem připraven na jakoukoliv výzvu.

Měsíce bez fotbalu. „Je to pro mě velmi těžké. Mám za sebou špatné období, ale snažím se na vše nahlížet pozitivně. Z hlediska psychologie to pro mne byla velmi dobrá příprava. Vyhodnotil jsem si pro sebe, co skutečně vyžaduji od svého života a čeho bych chtěl dosáhnout ve fotbale. Obklopil jsem se lidmi, které kolem sebe chci mít. Udělal jsem ve svém životě nějaké změny. Změnil se můj pohled na přátelství. Rodina je pro mě nyní mnohem důležitější. Zjistil jsem, že někteří z lidí, kteří se tvářili jako mí přátelé, jimi ve skutečnosti nebyli, takže jsem je dostal ze svého života. Chci se pokusit nastartovat opět moji kariéru. Více trénuji s týmem. Ale nejen to. Trénuji i individuálně. Za poslední měsíce jsem o sedm kilo lehčí.

Co ho mrzí?Lituji, že jsem nevyužil šanci, kterou mi Real Madrid po svém zranění dal. Myslím, že kdybych tehdy pracoval tak, jako poslední měsíce… Pak jsem se rozhodl pro přestup do Paříže, ale měl jsem zánět slepého střeva a byl další dva měsíce mimo. V PSG jsem nikdy pravidelně nehrál a nedostal jsem se do toho. Kdybych ale byl sám na sebe přísnější, ještě v době, kdy jsem byl v Madridu, věci kolem mě by se pravděpodobně vyvíjely jinak.

Kde udělal chybu?Chcete dobýt svět, ale problémy vás zastihnou ve chvíli, kdy se cítíte pohodlně. To je to, co se stalo mě. Zpohodlněl jsem. To se vám na takové úrovni, o jakou jsem usiloval, nesmí stát. Stal jsem se hráčem Realu, v 16 jsem vstřelil první branku za A-tým, uzavřel s klubem smlouvu… Cítil jsem, že Real se mnou má velké plány. Vše jsem podřizoval tomu, abych tam uspěl. Tedy až do onoho zranění… Když jsem se uzdravil, bylo třeba, abych více trénoval, více na sobě pracoval. Ale já to neudělal. Byl jsem pohodlný. A teď vím, že to byla chyba.

Bývalí spoluhráči. „Zpětně si uvědomuji spoustu věcí. Nechci, aby to vyznělo jako kritika, upřímně. Myslel jsem, že v kabině Realu mám kamarády a přátele, ale asi jsem se v tomhle zmýlil. Ve chvíli, kdy jsem odešel, tak jsme přerušili kontakty. Byl jsem na tom špatně – zranění, nehrál jsem, měl jsem nemocného synka. Čekal jsem, že se mi někdo z Madridu ozve, ale nestalo se tak. Většinou ani neodpovídali na mé zprávy. V Madridu jsem byl obklopen spoustou lidí, ale vnitřně jsem se cítil osamocený. Dnes to vidím tak, že mám jen dva opravdové přátele. Ti totiž byli se mnou v těch nejtěžších chvílích.


Zdroj: sport-english.com

8 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Mourinho a Flick, tváří v tvář
Mužstvo

Mourinho a Flick, tváří v tvář

Německý trenér znovu ožil po svém příchodu do Barcelony, zatímco Portugalec se snaží prosadit během svého druhého působení v Realu…
Velká výzva Raúla Asencia
Mužstvo

Velká výzva Raúla Asencia

Odchovanec maká „jako zvíře“, aby přesvědčil Mourinha, že může být platný. Konaté, Rüdiger, Militao a Huijsen mu však blokují cestu.…
Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real
Mužstvo

Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real

Marc Cucurella poskytl rozhovor rádiu Onda Cero. Výhra 3:0 nad Realem v dresu Eibaru v roce 2018? „Ano, ano, pamatuju…
„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“
Mužstvo

„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“

Ramón Álvarez de Mon, socio Realu Madrid, právník, youtuber a spolupracovník španělských médií, předal nové informace týkající se budoucnosti Viníciuse.…