Jesé lituje nevyužité šance, kterou mu Real dal. Co ho mrzí na bývalých spoluhráčích?

  Jesé lituje nevyužité šance, kterou mu Real dal. Co ho mrzí na bývalých spoluhráčích?
  Jesé ještě v dresu Realu (zdroj: realmadrid.com)

  Jesé Rodríguez měl před sebou druhou budoucnost. Hovořilo se o něm jako o novém Raúlovi. Odchovanec Realu Madrid se ale nedokázal dát do formy po těžkém zranění a jeho kariéra šla strmě z kopce. Do toho přišly osobní problémy. Nedařilo se mu ani v PSG, Stoke nebo Las Palmas. Nyní se ale zdá, že si uvědomil chyb, které učinil.

  Budoucnost. „Fotbal mi hodně chybí. Chci se k němu vrátit co nejdříve. Čas trávím tím, že čekám na to, až se otevře okno s přestupy. Cítím se dobře a jsem připraven na jakoukoliv výzvu.

  Měsíce bez fotbalu. „Je to pro mě velmi těžké. Mám za sebou špatné období, ale snažím se na vše nahlížet pozitivně. Z hlediska psychologie to pro mne byla velmi dobrá příprava. Vyhodnotil jsem si pro sebe, co skutečně vyžaduji od svého života a čeho bych chtěl dosáhnout ve fotbale. Obklopil jsem se lidmi, které kolem sebe chci mít. Udělal jsem ve svém životě nějaké změny. Změnil se můj pohled na přátelství. Rodina je pro mě nyní mnohem důležitější. Zjistil jsem, že někteří z lidí, kteří se tvářili jako mí přátelé, jimi ve skutečnosti nebyli, takže jsem je dostal ze svého života. Chci se pokusit nastartovat opět moji kariéru. Více trénuji s týmem. Ale nejen to. Trénuji i individuálně. Za poslední měsíce jsem o sedm kilo lehčí.

  Co ho mrzí?Lituji, že jsem nevyužil šanci, kterou mi Real Madrid po svém zranění dal. Myslím, že kdybych tehdy pracoval tak, jako poslední měsíce… Pak jsem se rozhodl pro přestup do Paříže, ale měl jsem zánět slepého střeva a byl další dva měsíce mimo. V PSG jsem nikdy pravidelně nehrál a nedostal jsem se do toho. Kdybych ale byl sám na sebe přísnější, ještě v době, kdy jsem byl v Madridu, věci kolem mě by se pravděpodobně vyvíjely jinak.

  Kde udělal chybu?Chcete dobýt svět, ale problémy vás zastihnou ve chvíli, kdy se cítíte pohodlně. To je to, co se stalo mě. Zpohodlněl jsem. To se vám na takové úrovni, o jakou jsem usiloval, nesmí stát. Stal jsem se hráčem Realu, v 16 jsem vstřelil první branku za A-tým, uzavřel s klubem smlouvu… Cítil jsem, že Real se mnou má velké plány. Vše jsem podřizoval tomu, abych tam uspěl. Tedy až do onoho zranění… Když jsem se uzdravil, bylo třeba, abych více trénoval, více na sobě pracoval. Ale já to neudělal. Byl jsem pohodlný. A teď vím, že to byla chyba.

  Bývalí spoluhráči. „Zpětně si uvědomuji spoustu věcí. Nechci, aby to vyznělo jako kritika, upřímně. Myslel jsem, že v kabině Realu mám kamarády a přátele, ale asi jsem se v tomhle zmýlil. Ve chvíli, kdy jsem odešel, tak jsme přerušili kontakty. Byl jsem na tom špatně – zranění, nehrál jsem, měl jsem nemocného synka. Čekal jsem, že se mi někdo z Madridu ozve, ale nestalo se tak. Většinou ani neodpovídali na mé zprávy. V Madridu jsem byl obklopen spoustou lidí, ale vnitřně jsem se cítil osamocený. Dnes to vidím tak, že mám jen dva opravdové přátele. Ti totiž byli se mnou v těch nejtěžších chvílích.


  Zdroj: sport-english.com

  8 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…