Sergio Ramos se omluvil plzeňskému Havlovi: Nechtěl jsem ti ublížit, brzy se uzdrav

Čas 08. 11. 2018, 12:34 | Autor thjuks | Zdrojmarca.com, as.com
Zákrok Sergia Ramose na Milana Havla
Zákrok Sergia Ramose na Milana Havla

V záři pohodlné výhry Realu Madrid v Plzni je stín krvavého úderu Sergia Ramose. Kapitán Los Blancos bolestivě trefil loktem Milana Havla. Ramos zákroku později litoval.

Třináctá minuta zápasu, zatím za stavu 0:0. Ramos šel do souboje s Havlem a pravým loktem ho trefil do nosu. Bylo z toho krvavé zranění, které později vyústilo ve střídání.

„Vím, že si Ramos bral na Havlise číslo,“ řekl po zápase novinářům plzeňský Kopic. To se taky stalo, jak potvrdil kapitán Realu Madrid na sociálních sítích.

„Mluvil jsem s ním a poslal mu zprávu. Doufám, že mu je lépe,“ napsal Ramos. „Neměl jsem mu úmysl nijak ublížit. Nos je velmi křehký, takže každý střet je dramatický, ale doufám, že mu bude lépe. Neměl jsem do toho zákroku tak chodit.“

Závěr Ramosovy zprávy byla přímo Havlovi: „Milane, nechtěl jsem ti ublížit. Brzy se uzdrav!“

Podle bývalého španělského rozhodčího Iturraldeho měl Ramos štěstí, že nebyl vyloučený. „Byla by to červená karta, pokud by to rozhodčí viděl,“ řekl pro rádio Cadena SER. „Mohl zlomit Havlovi nos.“

Jiný bývalý sudí Andujar Oliver by za tento zákrok nevylučoval. „Nemyslím si, že v tom byl záměr,“ zamyslel se pro rádio Marca. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (18 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!