OFICIÁLNĚ: První velká posila léta je na světě, do Realu míří Courtois

Čas 08. 08. 2018, 21:24 | Autor Larin | Zdrojrealmadrid.com
Thibaut Courtois (koláž)
Thibaut Courtois (koláž)

Courtois se dočkal. Belgický golman si doslova vymodlil přestup do Realu a v příští sezóně bude hájit barvy madridského celku. Přestupová částka by se měla pohybovat kolem 40 milionů eur.

"Real Madrid C.F. a Chelsea F.C. se dohodli na přestupu Thibauta Courtoise, který podepsal s klubem šestiletou smlouvu. Po zdravotní prohlídce, která je na plánu ve čtvrtek 9. srpna, se hráč zúčastní své prezentace na Santiago Bernabeu od 13:00," stojí na oficiálním webu klubu.

Nejlepší brankář uplynulého MS v Rusku si tak doslova vymodlil přestup do Madridu, kde žije také jeho rodina. Courtois v minulosti nastupoval také za Atlético, což v blížícím se Superpoháru UEFA může je dodat na pikantnosti.

Některé zdroje uvádějí přestupovou částku ve výši 35 miliónů euro, některé 35 miliónů liber. Tak či tak, za Belgičanovy kvality se jedná prakticky o krádež. Vezmeme-li tedy v potaz např. přestup Kepy do Chelsea za dvojnásobnou částku.

Jak již bylo zmíněno, šestadvacetiletý Courtois podepíše s Realem smlouvu do konce roku 2024. Otazník však visí nad budoucností Keylora Navase či Kika Casilly, popřípadě mladého Lunina.

Bienvenido Thibaut! 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (57 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!