Ronaldův dopis fanouškům. CR7 vysvětluje: Požádal jsem klub o odchod

Čas 10. 07. 2018, 19:03 | Autor thjuks | Zdrojrealmadrid.com
Spojení Ronaldo a Real Madrid je minulostí
Spojení Ronaldo a Real Madrid je minulostí

Real Madrid zveřejnil na svých oficiálních stránkách otevřený dopis Cristiana Ronalda, který přestupuje do Juventusu. Portugalec v dopisu vysvětluje, že odchod je jeho rozhodnutím. Bílý balet chtěl ve spolupráci pokračovat.

Otevřený dopis Cristiana Ronalda

Poslední roky v Realu a ve městě Madridu byly asi nejšťastnější v mém životě. Jsem obrovsky vděčný tomuto klubu, jeho fanouškům a celému městu. Můžu jen vyjádřit své díky za lásku a sympatie, které jsem cítil.

Nicméně si myslím, že přišel čas na novou kapitolu mého života, a proto jsem požádal klub, aby mi dovolil odejít. Tak to cítím a žádám všechny, zejména naše fanoušky, o pochopení.

Bylo to devět absolutně úžasných let. Devět jedinečných let. Bylo to pro mě vzrušující období plné úcty i těžkých časů, protože Real Madrid vyžaduje opravdu hodně, ale jsem si jistý, že nikdy nezapomenu na to, že jsem si zde užil opravdu unikátní fotbal.

Měl jsem v šatně a na hřišti skvělé spoluhráče. Cítil jsem podporu od úžasných fanoušků. Spolu jsme vyhráli třikrát v řadě Ligu mistrů, čtyřikrát za pět let. A společně s nimi jsem se radoval z individuálních trofejí – čtyř Zlatých míčů a tří Zlatých kopaček. Vše v tomto klubu bylo mimořádné a obrovské.

Real Madrid si získal mé srdce a srdce mé rodiny. Více než kdy jindy chci všem poděkovat. Děkuji klubu, prezidentovi, ředitelovi, svým spoluhráčům, všem členům realizačního týmu, lékařům, fyzioterapeutům a všem skvělým pracovníkům, kteří neúnavně pracují na každém detailu. Srdečně děkuji našim fanouškům. Děkuji také španělskému fotbalu.

Během těchto devíti neuvěřitelných let jsem hrál s neskutečnými hráči. Patří jim všem můj respekt a mé uznání.

Zažil jsem toho hodně a vím, že nastal moment na něco nového. Odcházím, ale dres, znak a Santiago Bernabéu se mnou uvnitř zůstanou všude, ať budu kdekoliv.

Děkuji vše a samozřejmě, jak jsem řekl poprvé na stadionu před devíti lety: Hala Madrid!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (38 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!