Luca Zidane debutoval v dresu Realu Madrid. Bylo to s to hořkou příchutí, přiznal

Čas 20. 05. 2018, 16:27 | Autor thjuks | Zdrojrealmadrid.com
Luca Zidane při debutu proti Villarrealu
Luca Zidane při debutu proti Villarrealu

Syn Zinedina Zidana Luca získal první herní zkušenosti s prvním týmem Realu Madrid minulé léto, když hrál v přátelských zápasech proti Fiorentině a výběru MLS. Nyní se v závěru sezóny dočkal prvního ostrého startu.

Po Enzovi v roce 2016 je Luca již třetím fotbalistou z rodiny Zidanů, který hrál soutěžní zápas za Real Madrid. Luca si přál ve svém debutu výhru, ale Real neudržel vedení a na hřišti Villarrealu jen remizoval 2:2. Luca v tom měl nepřímo prsty, když inkasoval po nejistém výběhu.

„Byl to debut s hořkou příchutí,“ přiznal prostřední syn Zinedina Zidana. „Jsem hrdý na to, že jsem mohl hrát s nejlepšími hráči světa, ale hořkou příchuť tomu dala remíza.“

„Trenér mi řekl den před debutem, abych si to užil,“ pokračoval mladý brankář, který necítí tlak jako syn slavného otce. „Když hraji, jsem Luca, nikoliv Zidane.“

Luca Zidane oslavil před pár dny své 20. narozeniny. V této sezóně plnil roli třetího brankáře prvního týmu, ale občas si zaskočil do rezervního týmu v jehož dresu odehrál v tomto ročníku 17 zápasů.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!