Očima soupeře: Měli jsme plno šancí, ale proměnili jsme jednu. To Realu na výhru stačilo

Čas 26. 04. 2018, 19:17 | Autor Laša | Zdrojfcbayern.com
Obrana Realu likviduje šanci Bayernu
Obrana Realu likviduje šanci Bayernu

Po zápase s Realem byli hráči i realizační tým Bayernu Mnichov velmi zklamaní. Jupp Heynckes, Thomas Müller i Joshua Kimmich litovali hlavně neproměněných šancí. Trenér Mnichovanů byl překvapený z toho, kolik prostoru jeho svěřencům hráči Realu dovolili. Thomas Müller zase podotkl, že plány Bayernu narušila dvě zranění.

Jupp Heynckes, trenér Bayernu

 „Dostali jsme naprosto zbytečný gól těsně před koncem prvního poločasu, což byl rozhodující moment v zápase. Snažili jsme se na to nemyslet, ale Madrid přidal i druhý gól. Musím říct, že jsem viděl zřídkakdy, že by si můj tým vytvořil v zápase tolik šancí, ale nedokázal je proměnit. A když je to v semifinále Ligy mistrů, je to nepříjemné. Real Madrid nám dnes dal hodně prostoru, to mě trochu překvapilo. Nečekali jsme to… od tohoto týmu je to neobvyklé. Ale příležitosti, které nám Real nabídl, jsme nedokázali využít, nebyli jsme tak efektivní, jak bychom potřebovali. V Madridu uděláme vše pro to, abychom nepříznivý výsledek z prvního zápasu napravili.

Thomas Müller

V zápase jsme měli trochu smůly. Je vždy velmi nepříjemné, když se vám hráč zraní hned na začátku utkání, a do poločasu následuje i druhý. Ale vyrovnali jsme se s tím dobře, a odehráli velmi dobrou první půli. Ale někdy jsme v koncovce byli trochu naivní, a zahazovali jsme šance. Když jsem si tohle vše o přestávce uvědomil, musel jsem se jen hořce zasmát. Měli jsme v první půli udeřit více… mnohem více… Naší nemohoucností jsme výrazně přispěli k vítězství Realu 2:1, a to je pro nás hodně hořké. Odehráli jsme ale doma lepší zápas s Realem, než v loňském roce, kdy nám jeho hráči dělali větší problémy. Vše je ještě v sázce, ale musíme být více efektivní než dnes.

Joshua Kimmich

Co k tomu říct? Měli jsme hodně šancí, proměnili jsme jedinou… Real měl šance dvě, a dvě šance proměnil… Jsou samozřejmě v lepší pozici, protože vyhráli 2:1. Do odvety půjdou v pozici favorita na postup.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!