Ronaldo prý dostane přidáno. Nejlépe placeným hráčem světa zůstane o parník Messi

Čas 21. 04. 2018, 19:35 | Autor thjuks | Zdrojas.com
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Ředitel Realu José Ángel Sánchez, který je zodpovědný za přestupy a smlouvy hráčů, připravil nový kontrakt pro Cristiana Ronalda. Portugalec by měl smlouvu podepsat ještě před letošním mistrovství světa. Informaci přinesl španělský deník AS.

Ještě před půl rokem byl Ronaldo z formy a spekulovalo se o jeho odchodu z Realu Madrid. Teď je ale všechno jinak. Ronaldo už ví, že Real Madrid udělá vše, aby si ho udržel v týmu.

Generální ředitel José Ángel Sánchez má pro Ronalda připravený kontrakt, který sice neslibuje prodloužení současné smlouvy (platí do léta 2021), ale měl by hráči zajistit vyšší příjmy. Ronaldo aktuálně dostává plat 21 milionů eur čistého ročně. Nový kontrakt mu zaručí kolem 30 milionů eur plus případné další 2 miliony na bonusech.

Ronaldův příjem se přiblíží mzdě Neymara, který v PSG vydělává 35 milionů eur za sezónu plus dalších 7 milionů může získat na bonusech. Jednoznačně nejlépe vydělávajícím fotbalistou je a i nadále zůstane Lionel Messi.

Nejdůležitějśí hráč Barcelony má kontrakt na 45 milionů eur ročně. Možná i z toho důvodu zůstane v Barce do konce kariéry.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (35 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!