James má gólovou fazónu: Za posledních 10 duelů se trefil sedmkrát

Čas 07. 05. 2017, 12:54 | Autor Larin
James
James

Pravděpodobně nejvíce sledovaným hráčem Realu je právě James. Kolumbijec přišel jako věhlasné Galáctico, v loňských sezónách se mu však příliš nedařilo a přes rok a půl je spojován s odchodem. Nyní má skvělou formu, což dokázal i v posledním duelu proti Granadě.

Podíváme-li se na Jamesovy statistiky od 1. března, tak trochu to připomíná jeho skvělou sezónu 2014/2015. Od zápasu s Las Palmas nastoupil do deseti utkání, ve kterých vstřelil 7 gólů a tři branky připravil pro své spoluhráče.

Dvakrát se trefil do sítě Deportiva, dvakrát do sítě Granady a zapsal si také premiérovou trefu v El Clásicu. Branky přidal také proti Leganésu a Eibaru.

O reprezentační přestávku na konci března navíc odehrál dva celé zápasy v dresu Kolumbie a v obou z nich taktéž skóroval.

James je hráčem, který by kdekoliv na světě udělal díru do světa. V Realu však pro něj tak úplně není místo. Buď se spokojí s lavičkou i v příští sezóně, nebo odejde. Nebo pro něj Zidane najde místo v základu. To je však prozatím ve hvězdách.r 

Klíčová slova: james

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!