Mbappé popřel uzavření dohody s Realem Madrid. Matka útočníka již hledá dům v Madridu

Mbappé popřel uzavření dohody s Realem Madrid. Matka útočníka již hledá dům v Madridu

Kylian Mbappé se v úterý zúčastnil banketu francouzského prezidenta Emmanuela Macrona u příležitosti návštěvy katarského emíra. Podle svědků měl popřít, že by již měl uzavřenu dohodu s Realem Madrid. Mezitím španělská media přinášejí informaci o tom, že matka Francouze již hledá dům v Madridu.

Přítomnost Kyliana Mbappého na úterním banketu francouzského prezidenta Emmanuela Macrona u příležitosti návštěvy katarského emíra upoutala pozornost všech. Kromě fotbalisty Paris Saint-Germain se večeře zúčastnila celá elita francouzského sportu, mimo jiné ministryně sportu Amélie Oudéa-Castera, prezident Francouzské federace Philippe Diallo nebo šéf francouzské ligy Vincent Labrune.

Podle několika svědků, jejichž výpovědi cituje rádio RMC Sport, se Mbappé během akce nevyhnul otázkám na svou budoucnost a případný odchod do Realu Madrid, což španělská média považují za samozřejmost a dokonce uvádějí, že francouzský útočník již s královským klubem podepsal smlouvu. Nicméně Mbappé prý svým protějškům řekl, že zatím není nic uzavřeno a že žádnou smlouvu s Los Blancos nepodepsal.

Francouzská média prozatím neuvádí žádné další podrobnosti kromě těch, které včera kolovaly v médiích ohledně přivítání francouzského kapitána s prezidentským párem a katarským emírem na začátku banketu. Podle médií měl katarský emír popřát Mbappému hodně štěstí.

Hledání nového domova

Portál Relevo prostřednictvím svých dvou hlavních novinářů, kteří se věnují Realu Madrid, informuje, že přestup Kyliana Mbappého do Realu Madrid je nyní skutečností. Potvrzuje to návštěva Fayzy Lamariové, hráčovy matky a zástupkyně, v Madridu. Ta v minulých dnech odletěla do španělské metropole s nejbližšími lidmi z hráčova okolí, aby připravili jeho přestup.

Novináři uvádějí, že kromě uzavření smlouvy, kterou její syn podepíše s Realem, hledala matka pro pětadvacetiletého Francouze nový domov. To je pro fotbalistu v případě takové operace jedno z nejdůležitějších témat.

Relevo tlumočí, že se zvažují dvě možnosti: čtvrť La Moraleja, která se nachází pět minut od centra klubu ve Valdebebas, a která by měla získat podporu hráčova okolí, a slavná La Finca nacházející se na druhém konci města, která však zaručuje plné bezpečí a soukromí.

Jak již v minulosti informovali jiní novináři, do La Finca, která se proslavila tím, že se do ní nastěhoval Cristiano Ronaldo, je možné vstoupit pouze s potvrzením pozvání od hostitele jednoho z domů.

Nyní tam žije několik hráčů Realu a Relevo zmiňuje třeba Thibauta Courtoise. Portál zmiňuje, že Jude Bellingham si vybral dům ve vedlejší čtvrti Valdemarín, zatímco dům v Madridu s podobnými dilematy jako Mbappé hledá Endrick. Do La Moraleja se například vydal Vinícius Júnior.

Novináři dodávají, že celá operace se urychlila, když fotbalista v polovině února oznámil PSG, že hodlá po skončení aktuální sezony klub opustit. Vedení Los Blancos se ho podaří přivést až na čtvrtý pokus, protože o jeho přestup aktivně usilovali už v letech 2017, 2021 a 2022.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: relevo.com, RMC

2 Komentářů

Přidat komentář

Související články

OFICIÁLNĚ: Kylian Mbappé podepsal smlouvu s Realem Madrid
Přestupy

OFICIÁLNĚ: Kylian Mbappé podepsal smlouvu s Realem Madrid

Francouzský fotbalista se už naplno může cítit jako nový hráč Realu Madrid, protože podepsal smlouvu. Kylian Mbappé se už včera…
RELEVO: Real Madrid brzdí odchod svých hráčů do jiných klubů
Přestupy

RELEVO: Real Madrid brzdí odchod svých hráčů do jiných klubů

Přestože Real Madrid pracuje na letošních přestupech, musí řešit i téma odchodů. Prozatím je však toto téma blokováno, zejména kvůli…
L’Équipe: Manchester United nabídl za Lenyho Yora 63 milionů eur, Real uvažuje o třetinové sumě
Přestupy

L’Équipe: Manchester United nabídl za Lenyho Yora 63 milionů eur, Real uvažuje o třetinové sumě

Angličané jsou odhodláni Francouze získat. Sám fotbalista předběžně preferuje přestup do Realu Madrid. Paris Saint-Germain zatím zůstává vůči krokům svých…
Z Lazia se stěhovat nebudu, odmítl Mario Gila spekulace o návratu do Realu
Přestupy

Z Lazia se stěhovat nebudu, odmítl Mario Gila spekulace o návratu do Realu

V posledních dnech média spojují bývalého obránce Castilly s návratem do královského týmu na pozici čtvrtého stopera. Ten však dává…