Mariano: Podepsal jsem smlouvu v nejlepším klubu na světě. Je to nejšťastnější den mého života

  Mariano: Podepsal jsem smlouvu v nejlepším klubu na světě. Je to nejšťastnější den mého života
  Mariano Díaz

  Mariano Díaz dnes podepsal v Realu pětiletou smlouvu. Dnešní den tak byl ve znamení jeho prezentace před diváky na Benrabéu, rozhovorů, a focení. Mariano převezme uvolněnou sedmičku po CR. Jaká byla jeho první slova po podpisu smlouvy?

  Je to neuvěřitelný den, nejšťastnější den v mém životě. Vracím se domů, abych si splnil svůj sen, který jsem měl odmalička. Mým cílem je do toho dát všechno. Doufám, že budeme vyhrávat i nadále ty největší trofeje a psát historii.

  Dnešní den je pro mě velmi speciální. Podepisuji smlouvu v nejlepším klubu na světě. Hodlám tvrdě trénovat a hrát naplno v každém zápase. Je to klub mého života. Když o mě Real Madrid projevil zájem, ani na vteřinu jsem neváhal. Vděčím mu za to, že ze mě udělali dobrého hráče. Pokud se teď díky Realu podívám i do národního týmu, stanu se nejšťastnějším člověkem na světě.

  Číslo 7. „Číslo na dresu pro mě není tou nejdůležitější věcí. Ale zároveň je to velká výzva a jsem pyšný na to, že nosím stejné číslo, které tu nosily legendy, jako Emilio Butragueňo. Je to vzrušující. Bylo volné, a jsem rád, že jsem si ho mohl vzít.

  Když opouštíte domov, rostete a zlepšujete se ve všech směrech. Stále se mohu v mnoha věcech zlepšit. Přicházím sem, abych tvrdě trénoval, a abych pomohl svému týmu. V mém srdci navždy bude i Olympique Lyon. Herní čas, kterého se mi tam dostalo, mi pomohl více vyspět a dostal jsem se díky tomu domů.

  Seville mohu jen poděkovat za zájem, který o mě projevila. Dnes je nejlepší den mého života a já podepisuji smlouvu s největším klubem na světě. Julen mi zavolal, že by mě chtěl do týmu, a je tak zodpovědný za to, že jsem dnes tady. Řekl mi, že by byl nadšený, kdybych se vrátil do týmu Realu, a že se mnou počítá. Když jsem před rokem odcházel, odcházel jsem z domova. Bylo těžké si v tu chvíli představit, že se do roka vrátím. Když jsem zvedl telefon a vyslyšel si Julenovu nabídku, byl jsem velice šťastný, ale zároveň nervózní.

  Přicházím, abych tvrdě trénoval a stal se platnou součástí týmu. Jsme tu jedna rodina, a to je ze všeho nejdůležitější. Přicházím, abych ze sebe ukázal to nejlepší, hrál s těmito fantastickými spoluhráči, bojoval na každém tréninku a vydal ze sebe vše pro tento dres. Jsem nadšený, že se vrátím na Santiago Bernabéu.


  Zdroj: realmadrid.com

  9 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…